Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:18:44
EUR 34.7748 17:18:44
USD 32.4684 17:18:44
ALTIN ONS $2337.9850 17:18:44

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar sterlin tl de de durum aynı fincan kulp fincan kulpun sağ tarafı yukarıda yükselen kama görünümü ve hedefi 24 71
Burada da 15 dakikalıkta alçalan üçgen çalışsaydı şimdi 27 hedefte olacaktı
dikkat edeceğimiz şey ise harekette küçülme var buda ilerde sıkışmanın habercisi oluyor

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam serbest piyasada her zaman risk vardır.

Tesalotka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Cemil hocam her şeyin bir sonu var bu yükselişin de bir sonu olacak. İnşallah yakındır o günler diyelim

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

atma hocam haklısın bende bu yüzden izliyorum artık bir yerde karar vericek herkez

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam Cemil hocamın bahsettiği flamaları atmıyorum hedefleri büyük olaki ters giden birşey olur insanlar bizim yüzümüzde terse düşer diye korkuyorum

1BeğenmedimŞikayet

Tesalotka ()

Anladim hocam hala risk var demek , saygilar.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sayın hocam yükselirken öyle görünür yalnız düşmeye başlarsa ki tek söze bakar o zaman insanlar terse düşer temkinli olmaktan fayda var

1BeğenmedimŞikayet

Tesalotka ()

Hocam sıkışsada hep yukari kiriyor yanlismiyim? Ben felaket senaryocusu olarak 39 TL demistim ama 2022 Araligi gormeden Sterlinin 50 TL olmamasi icin hic bi engel yok. Haksiz miyim?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum