Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 02:03:53
EUR 34.7807 02:03:53
USD 32.4761 02:03:53
ALTIN ONS $2321.5350 02:03:53

Grafiği gönderen: kazanağ

meksika pesosu vari bir izlenim var küçük voltaliteleri es geçersek yüzde 70 artıp yüzde 25 civarı düşmüş sonraki büyük voltalite orta vadede gerçekleşmiş orda da yüzde 40 civarı artıp yine 25 civarı düşmüş. peki bizde ki zirve nere olur da yüzde 25 düşer şahsen yakın zirveyi görüp bir daha yakın yerlere gelip yine gevşedi son 1 ve ya 2 defa zorlar ve yüzde 25 düzeltme yapar sanırım fakaatt burası çok önemli 17 yi de hacimli kırar ve ya zirve üstü günlük kapatırsa kontrollü devülasyon (büyük koltukların deyişle rekabetçi para birimi) kontrolsüzlüğünün ispatına bi envanter daha katmış olur.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dutem ()

Hocam kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim. Bu hedefleriniz 2022 ilk ceyrekmi?

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Simuzerr ()

teşekkür ederim hocam dediğim gibi grafik bilgim yok yanlış görmüşüm. :(

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Simuzer nasıl baktınız nereden gördünüz birşey diyemicem şunu belirttim 12,11 bölgesi altı düşüş trendi oluşur 9,62 görürsem onuda ayrıca belirtirim.

Simuzerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

grafiği görebilseydik

0BeğenmedimŞikayet

Simuzerr ()

Konu: #29253005 Grafik hocam grafikte görülen 9.62 lere kadar bi çekilme söz konusu olabilir mi grafikden hiç anlamıyorum. ordan mı yükselir anlayamadım teşekkür ederim
@ASRN @celik2119 @calculator

1BeğenmedimŞikayet

Simuzerr ()

Konu: #29253005 Grafik hocam grafikte görülen 9.62 lere kadar bi çekilme söz konusu olabilir mi grafikden hiç anlamıyorum. ordan mı yükselir anlayamadım teşekkür ederim

7BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Günaydın sayın Efem 12,11 seviyesi günlükte destek bölgesi, trendin yükseliş yönlü devamı için öncelikle 13,65 Bollınger Orta Bandı kırılımı gerekli sonra üst kanal direnç seviyesi 15,75 bölgesi karşımıza çıkıyor. 12,11 altı destek kırılması düşüş trendi devamı deriz...

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Günaydın Hocam, Dolarda destek nedir. Tekrar 14 leri görür mu terste kaldım

4BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Merhabalar sayın Dutem, iyiyim siz nasılsınız? O bölgeleri görecektir, hatta geldiği zirveyi tekrar görecektir, kısa vade de 785 bölgesi geçilir ise trendin yükseliş yönlü devamı için önemli deriz bu bölgenin geçilmesi bir önceki oyumda belirttiğim oluşum içinde önem arzedicek..

Dutem için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dutem ()

@Aytaç_fb41 hocam nasilsiniz. Altin tekrar 850 ürüne kisa vadede atarmi sizce

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Varolun sayın Kazanağ Allah sizden de razı olsun amin inşaAllah selamlar sevgiler.

kazanağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

müslim93 ()

Sabah alıcı /satıcı karın tepkisi yön verecektir... sahte sihir değneği birşey yaramıyacak.
Üretim/istihdam/istikrar ?
Paraya para vermek ile dolarizasyona engel olunmayacak...

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kazanağ ()

Atılan adımlar kabul görürse ve belli bir süre garantör söylemler devam eder ise 6-8 ay boyunca 10 -2 gezidirir sanırım, kabul görmezde üstüne birde görevden alış, söylem vb ekstremler üzer :( sanırım.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

12.80 altında kaldıkca düşüşün devamı beklenir yükseliş için 13.63 üzerinde kalmalı şimdi bir arada derede

2BeğenmedimŞikayet

kazanağ ()

ALLAH razı olsun üstadım; kolay değildi özellikle son 2-3 ay işte- sokakta- evlerde simalarda ya gerginlik ya da ümizsiliğe sürüklenen asık ifadeler. :( YARADAN dünyevi lütuflarını esirgemesin ve aynı zamanda o lütuflara da layık olmayı bahşeder İNŞALLAH.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Kazanağ imzalık analiz tebrik ederim ülkemiz için hayırlısı olsun İnşaAllah...

1BeğenmedimŞikayet

kazanağ ()

@ASRN @Gün_olur__ömre_bedel @Aytaç_fb41 ve @celik2119 aziz dostlarım üstalar; peso gibi mi hareket ediyoruz acaba? ama umarım alınan her karar yanlış eksik hatalı hatta art niyetli bile olsa ülkemizin tüm vatandaşlarımızın refahına fayda sağlar... edirneyi gördükçe yüreğim daralıp daralıp kahroldum. Satış olmasın değil niyetimiz İNŞALLAH tüm dünya'ya satış(ihracat) gücümüz olur ama tüm insanlarımızın da gücü refahı yüksek olur İNŞALLAH.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum