Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 05:44:37
EUR 34.7832 05:44:37
USD 32.3920 05:44:37
ALTIN ONS $2301.0800 05:44:37

Konu: ABD Doları / Türk Lirası Elliott dalga sayımı

Dolar fiyatında zirve yapılmış veya yapılmak üzere olabilir. Bu fiyatlardan dolar almayı düşünenlerin dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.

3. dalganın sonlarındaysak, 4.dalga birkaç ay sürebilir ve fiyat 11.90 civarlarına kadar düşebilir.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Az önce bir soru sormuştum ama cevabını aldım diğer paylaşımlarında belirtmişsin çok mantıklı şekilde :)

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim değerli arkadaşım daha önce görmemiştim paylaşımını. Peki bir şey sormak istiyorum 4. dalga yı illa üçgen olarak mı bekliyorsun yoksa a, b, c düzeltme olarak mı devam edebilir mi daha aşağıya sence. Ben de bu konuda biraz kararsız kaldım çünkü 3 fazlasıyla şişmişti. Ben de Elliott ile baya yakından ilgileniyorum epeydir.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

İnşallah hocam tersten çıksam yeter bana

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Göreceğini düşünüyorum.

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam15.30 dan almıştım şuan terste kaldım sizce görürmü kısa vadede oraları

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

(13 - 11.90) aralığının destek olduğunu belirttim grafikte. Grafikteki beklenti 11.90 aşağısına inmeden son tepeye yakın bir seviyeye yükseliş gerçekleştirip son dibi kırmayacak şekilde bir üçgen yapı oluşturması yönündedir. Ama sadece bu ihtimallerden biri olduğu için herhangi bir kesinlik söz konusu değil. Eğer teknik analiz bilginiz yok ise kısa vadeli işlemler yapmanızı tavsiye etmem.

Turquality için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esmirs ()

zaten bu olanlar doların nerdeyse %100 yükselişinin tepkisi. hızlı yükselen fiyat geri tepti.

1BeğenmedimŞikayet

Cracked ()

Her gün 1 lira çıkması da normal değildi grafik işlemedi neyse bunlar hayat tecrübesi torunlarımıza anlatırız

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Fiyat 3 saat gibi kısa bir sürede %32 civarında düştüğü için bir tepki gelmesi gayet doğal olmaz mı ? :)

Cracked için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cracked ()

Günlerdir çıkıyor tepki düşüşü gelmedi
Şimdi tepki yükselişi gelir demek
Çok acayip

0BeğenmedimŞikayet

Turquality ()

Alış rakamları 11.50 ve altı mı grafiğe göre?

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bilemiyorum , çok kısa vadeli fiyat tahmini yapmak pek mümkün değil. Ama fiyat hızlı düştüğü için tepki yükselişleri gelebilir.

Darkos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Teşekkür ederim, olabilir :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

nardolar ()

Söylemek istediğimde buydu zaten. Şapka çıkartılacak bir grafik. Tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Darkos ()

Sabah ne olur sence

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah güzel kardeşim eline emeğine sağlık gerçekten takdir ve tebrik ediyorum. Sanki daha önce de tanıştık sohbet yorum yaptık gibi hatırladım :)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Biraz sert bir düşüş oldu evet. Ama birkaç ay olarak belirttiğim kısım aslında 4. dalganın, yani düzeltmenin süresi için. Bu kadar hacimli satışlardan sonra son tepenin geçilmesi oldukça zorlaştı. Bundan sonra yatay bir alan ya da üçgen yaparak fiyatın sindirileceğini düşünüyorum.

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Merhaba, ben Enes :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Kardeş 11.90 bildin ama bi kaç ay değil bi. kaç saat sürdü :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu kral kim bu kral

0BeğenmedimŞikayet

Zau ()

Abi allahtan alım yapmadım. Kardan zarar sadece

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Merhaba, umarım alım yapmamışsınızdır.

Zau için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

2 gün önce paylaştığım bu sayımın şu an için çalıştığını düşünüyorum.

Belirttiğim gibi 4. dalga birkaç ay sürebilir. Fiyat (12 - 18) arasında takılabilir. Panik işlem yapmaktan uzak durun.

0BeğenmedimŞikayet

Zau ()

Abi kısmi dolar sattım kar kadar. Açıkcası elimdeli kalan tl ile ptesi alım yapacaktım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum