Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 00:40:01
EUR 34.8160 00:40:01
USD 32.4663 00:40:01
ALTIN ONS $2318.2000 00:40:01

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar ons Altın da bir obo ancak obonun sağ tarafında bir fincan kulp var
hal böyle olunca 1815 üstü 1866 ya kadar götürebilir.
1765 altına düşerse olumsuz olur 1655 e kadar düşüş getirir
bazen iki yönlü oluyor. bu durumda destek drençleri takip etmemiz gerekiyor

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah ravza hocam sağolun

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

guardline ()

@Çakıltaş değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. İnşallah @Akif44 hocam da kıymetli yorumları ile yardımcı olur. Hayırlısı ile sterlin biraz kazandırsın, temmuz gibi ev alayım. Dünyalar benim olur :)

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Hocam Akif hocama yazmışsınız ev niyetindeymişsiniz hayırlı olsun okudum. Zaten hocam görünce cevap yazar. Piyasayı görüyorsunuz bu sayfada çok değerli üstatlar var biraz sayfayı geriye doğru okursanız bir fikir edinebilirsiniz. Bakın Akif hocanın sterlin ile ilgili attığı grafik ve altındaki yorumu mesela. Ben şahsi kanaatimle sizi etkilemek istemem. Zaten paranız erimesin diye düşünüp almışsınız kararlarınızı sakince vermeye çalışın panik işlemlerden sakının. (ytd)

guardline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

guardline ()

@Çakıltaş evet hocam sterlin soruyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Selamlar benim yorum yaptığım tşkr ilettiğim grafik ons için. Şu an bu derece oynak olan piyasada takibimiz kolay olsun diye obo ve kulp ihtimallerine görede destek direnç vermiş. Siz sanırsam sterlini mi soruyorsunuz

guardline için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

guardline ()

@Çakıltaş tam olarak ne anlama geliyor acaba? Stg yükselir mi demek? Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Emeğine sağlık Akif hocam hayırlı hafta sonları dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah Fatih hocam Rabbim ne derse o olur. bizler neyiz ki?

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Allah razı olsun hocam espri yaptım işin şakası tabiki rabbim bilir

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam ne oluşuyorsa olanı paylaşıyorum. Gerisini Allah bilir. Bizlere düşen İnşallah gelir demek olur

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam inşallah 1815 üstü olurda 1866da çıkarız olmazmi:)ellerinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum