Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 21:14:54
EUR 34.8015 21:14:54
USD 32.4035 21:14:54
ALTIN ONS $2342.6250 21:14:54

Grafiği gönderen: ULAŞILMAZ_34

⭐⭐ULAŞILMAZ_34 ()
Bitcoin

Bu yaklaşık 4X hedefli.

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Tekrar selamlar

Mesela SKRT az önce ilk alım azcık 0.00879 bu duurmda 4x hedefi nasıl hesaplarsınız. İlla 4x olcak diye bir durum kastetmediğiniz biliyorum sadc örnek hesaplama olarak diğer verdiğiniz hedeflere örnek teşkil etmesi açsından soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Hocam anladığınıZ zaman paylaşırsanız sevinirim bizde bu sefer nasiplenmek istiyorum geçen hesap açma işleri ile uğraşırken uçtu gitti yoksa 2-3 katı almıştım nasip değilmiş;)

ULAŞILMAZ_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gececi_ ()

Tamamdır hocam takipteyiz :)

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

VIDY var evet.
Onun yukarılara satışı
4X gözüküyor.
Tabi satış yerim o anki psikolojime bağlı.

Gececi_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cokuzakdogulu ()

Sattiniz mi hocam:) Ben satip alttan aldim. Ilk karda gonderirim. Uzun vade olayi coinlerde islemiuor maalesef.10x dediginiz bence milleti cekmek icin bir oyundu. yine de alttan aldim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gececi_ ()

Hocam VIDY var mı elınızde kaçtan vermeyi planlıyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

VIDYX de 3.40 tl. lere satış emirleri var yukarılarda halen.
Halen devam ediyor.
Düzeltmesini tamamlayıp dönerse hedefe yakın yerlere gelebilir.

Halen takipteyim onu elimde yok.
Yükseleceğini anladığım zaman tekrar alırım.

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Vidyx ilk hedef gecerli mi? En az 10x demistiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum