Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:45:42
EUR 34.7748 23:45:42
USD 32.4684 23:45:42
ALTIN ONS $2337.9850 23:45:42

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Bitcoin

Kısa bir güncelleme paylaşmak isterim. Kripto coinler konusunda ne kadar olumlu olduğumu takip edenler bilecektir. Ben hala yükselişin bitmediğini ve önümüzde bir ralli olduğunu düşünüyorum. Ancak kısa vade de gördüğüm şu ki sosyal medyada ve diğer platformlarda küçük yatırımcılar tarafından paylaşılan buy the dip iştahının bir kere daha geri çekilmeye yol açabileceği. Büyük hareketler hiçbir zaman herkesin çok pozitif olduğu zaman gelmedi. Hatırlayalım covid dönemindeki düşüşte genel bir yukarı ralli kanısı yoktu. Sonrasında yaşadığımız 28K bölgesine olan geri çekilmede keza 18K'lar konuşuluyordu. Büyük oranda yılgınlık vardı. Ancak şu anda herkes bu düşüşü dip olarak görüyor (ki uzun vade de öyle). Ancak kısa dönemde bunun büyük bir ralliyi tetikleme ihtimalini düşük görüyorum. O yüzden tahminim tekrar extreme low u bize gösterecekler. Ve eğer 42K civarına bir geri çekilme görürsek bence müthiş bir alım fırsatı olacak ve 2022'de tekrar asıl ralliyi göreceğimizi düşünüyorum. Bana kalırsa bu yükseliş döngüsü bu derece yukarı iştahtan sonra uzadı. O yüzden naçizane tavsiye olarak aşağıda 42K görülebilecekmiş gibi hazırlıklı olun. Bu düşüş gelmeyedebilir ancak tedbirli olmak bir şey kaybettirmez. İyi hafta sonları dilerim.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

toparlarsa girerim

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Evet baya zayıfladı. Daha önce bir düzeltme de yapmamıştı o yüzden düşüşü de sert oldu. Fakat hem staking getirisi itibariyle hem de money generate eden bir platform olması sebebiyle ben toparlayacağını düşünüyorum. Selamlar

eocal2021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

axs COK GUZELDİ hocam ya bu aralar anormal dereceed zayıf

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Seçtiğiniz coinlerin hepsi güzel diyebilirim. Benim de portföyümde yer alan coinler. Metaverse'in önümüzdeki birkaç yıldaki gelişimi çok daha geniş kitlelere yayılabilir. Ancak merkeziyetsiz olup olmayacağı hala muamma o yüzden haber akışını iyi takip etmek gerek. Bu coinlerin yanına pasif gelir sağlayan staking coinleri ekleyebilirsiniz. CAKE ve AXS iyi oranda stake getirisi sağlıyor. Düşünülebilir. Eğer beklentiniz uzun vadeli ise iyi bir getirisi olacağı inancındayım. Takdir yine de sizin. Selamlar.

Çarkçıbaşı39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çarkçıbaşı39 ()

Selamlar. Öncelikle iyi çalışmalar diliyorum. Uzun zamandır sizi takip etmekle birlikte olup yorumlarınız olsun öngörüleriniz olsun hem üslubunuz olsun bakış açınız olsun takdir ediyorum. Merak ettiğim hususlardan biri kripto dünyasını 2017 yılından beri takip etmekte olup daha yeni yeni yatırım yapmaya karar vermiş bulunmaktayım. Risk iştahım düşük olduğundan uzun bir süre kenardan izlemeyi tercih ettim. 2022 yılının kendi adıma bir başlangıç olarak görüp birikimimin %10-15lik kısmını kriptolarda değerlendirmek istiyorum. Sizden ricam bu metaverse dünyası olsun OVR arsa alım satım ve genel gidişat olarak almayı belirlediğim coinler hakkında görüşlerinizi paylaşmanız beni mutlu edecektir (Coin List: Solana- Avax- ICP- COTI- MINA- MANA(Metavers eden dolayı))
İlginiz alakanız için şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Frankenstein_ ()

Selamlar hocam slp için görüşünüz nedir? Malum düştükçe düşüyor, çıkmayı da hiç aklından geçirmiyor gibi :(

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam iyi günler. Size bir coin sormak istiyorum bilginiz de olduğunu düşünüyorum. MANA 3L şeklinde yazdığımızda mananın grafiklerini incelediğimde ortalama 1-2 ayda bir dip seviyelerinde gezip sonrasında yaklaşık 20-30 kat civarı bir artış yaptığını gördüm ve bu 3-4 kez tekrar etmiş. Yükseldiğinde de ortalama 24-48 saat içerisinde zirveye ulaştığı görülüyor.

Son incelediğimde de aynı şekilde 1 aydır gene dip bölgelerinde seyrettiğini görüyorum. Sizce benzer bir yükselişi önümüzdeki dönemde görmemiz mümkün olabilir mi?

MANA Hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Mutlu yıllar üstat. Yeni yılda dilekleriniz gerçek olsun

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Senden başka 4 yıldız yok he ama hak ediyorsun ustam

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

emeğinize sağlık hocam

15BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

2 hafta önce yukarıdaki grafikte genel beklentimi belirtmiştim nitekim henüz herhangi bir yöne kırılım gerçekleşmedi ve 42K-52K bandına seyretmeye devam ediyoruz. Portföyde belli coinlerde realizasyona gitmiştim ve hangileri olduğunu da alırken ve satarken belirtmiştim. Oradan gelen nakdin bir kısmıyla bu düşüşte tekrar altlara ekleme yapmayı düşünüyorum. Öte yandan BTC için ayırdığım 2 kademeyi de 45K-42K arası görülürse kullanacağım. Hali hazırda 3 kademelik alımı 55K-45K arasında gerçekleştirmiştim.

Görünen o ki Ocağın 2. haftasına kadar piyasayı retail traderlar sürecek. Büyük oyuncuların çoğu bu dönemde pek aktif olmayacaktır. Bu düşüş ile ilgili olarakta piyasayı rahatsız eden konu bireysel yatırımcıların spekülatif longlara aşırı yüklenmesi. Hatırlarsanız yukarıdaki yorumda bireysel yatırımcıların buy the dip iştahının fazlalığından bahsetmiştim. Meyvelerini veriyor gibi görünüyor ki yine aşağılara döndük. Kısacası bu düşüşü ben yeniden bir alım fırsatı olarak görüyorum ve kendi adıma 42K görüldüğü takdirde tüm alımlarımı bitirmiş olacağım. Yine de herkesin kendi takdiri. Son olarak önümüzdeki 2 hafta buralarda olamayacağım o yüzden şimdiden herkese güzel bir yıl dilerim. Yatırımlarınız bereketli, her şey gönlünüzce olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam iyi günler. Sizce bu düşüş trendi bitcoin ve diğer altcoinlerde ne kadarlık bir dilime kadar düşer ve gene sizce ne kadarlık bir süreyi kapsar?

0BeğenmedimŞikayet

Erolakin ()

* Diyebilirmiyiz.

Erolakin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erolakin ()

Hocam selamlar.
2022 yılı için bir ralli olma ihtimalinden bahsettiniz. Abd enflasyon hızla artıyor. Tdi verileri de çok pozitif değil. Dolar endeksi de guclenmeye başlad. Fed faiz artırımı konusunda konuşmaya başlarsa söylemi bile piyasayı hayli negatif olarak etkiliyor. Kripto piyasası bundan nasıl pozitif ayrışır. 1nci çeyrekte bir ralli olur. Sonrası ayı dönemi başlar diyebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

AttackLord ()

Takdir edersiniz ki ozaman ne bir varyant. haberi. vardi. ne de ABD'nin enflasyonu yüzde 6 nin üzerinde ne de devasal şirketler batıyordu uygulanan negatif ve sıfır faizciligin yani sıra basılan karsilikliz paralar piyasalari rahatlatmak adına zorla ittirildi bundan kripto piyasası da pay alacakti haliyle şuan durum ve şartlar ozaman ki makro bileşenlere göre oldukça farklı dominasta yükselen tepe ve güçlü bir destek üstünde bunun dışında Total 2 de momentum. her geçen gün zayıflıyor BTC hacimsizlikten kırılıyor. bu da yetmiyor gibi haftalık orta bollinger bandına bir kapanis daha en az alt bollinger bandini hedefler bunun da dışında 20 haftalık yükselen trendi malasef kırdık ve direnç haline getirdik. Türk traderleri türk yatırımcısına büyük zararlar verdi vermeye devam ediyor belki 42 k dan destek bulup yükselecek bir ihtimal ancak düşüş tarafı daha kuvvetli 55 k bolgesinin. ustunde kapanışlar yapmadan özellikle alt coinlerde durmanın yatirim yapmanın çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

42.000'ler hatta 37.000'ler de gelebilir. Ancak doların hakimiyeti azalırsa yukarı yönlü çıkışı çok sert görebiliriz ytd

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Samimi yorum teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Emeğinize sağlık benim düşüncelerim bire bir dile gelmiş çok mutlu oldum :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum