Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:19:54
EUR 34.8238 16:19:54
USD 32.3379 16:19:54
ALTIN ONS $2301.8900 16:19:54

Grafiği gönderen: mehmetgkr

grafiğe göre dolar ın 13.908 üzeri kapatması olumlu olurdu, 13.887 rakamında kapatmış , burdan sarkma olursa ilk alt destek 13.777 olarak görünüyor, daha aşağıdaki destekleri yazmaya gerek görmüyorum grafikte ki alt çizgiler destekler, en üst direncimiz açılış için 13.99 olarak görünüyor, bu seviyeyi aşar ve üstünde kalırsa
grafikte sarı çizgi ile gösterdiğim 14.4xx gibi rakamlar direnç olarak gözüküyor , YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR, TAMAMEN KİŞİSEL GÖRÜŞ VE TAHMİNLERDEN OLUŞMUŞTUR...HERKESİN RİSKİ KENDİNE AİTTİR...

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sergio_ ()

Hürmetler Fatih hocam, ufak bir düzeltme teknik analizi baz almayan biri olarak:))

AtmacaaFatih için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AtmacaaFatih ()

Yorumlar aynı hocam.. bu politika ile devam edildiği sürece büyük bir düşüş beklemiyorum, her düşüş parçalı alım fırsatıdır. Ytd

Şerif23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AtmacaaFatih ()

Hocam düşüş yapamıyorlar.. mb müdahalesinin etkisiz olduğunu insanlar gördüğü için her düşüşte alım fırsatı olarak görüp talep artıyor hal böyle olunca dolar düşemiyor yukarı çıkıyor :)

SESU için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AtmacaaFatih ()

:) aynen öyle hocam.. ve tablo iyice kötüleşecek gibi..

Sergio_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şerif23 ()

Hiç bir şey olmaz bu saatten sonra. Sadece birilerine dolar almak için yeni fırsat doğar. 12 bile düşse 1-2 ay sonra geri yükselir.

0BeğenmedimŞikayet

sinekvalesi1966 ()

Onuda kılıfa uydurdular merak etme TÜİK rakamları bizim geçerli diyor işveren bugünde Numan kurtulmuş açıklama yaptı TÜİK geçerli satacaklar tabi alkoliklerin dediğini mi sayacaklar gibi ne alakası varsa bir açıklama yaptı

SESU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SESU ()

Asgari ücret belirlemesi var diye düşmesi gerekmez miydi, ama beklenen düşüş olmadı hocam sizin beklentiniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Sergio_ ()

Pardon benimsemeyen biri olarak! :)))

Sergio_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sergio_ ()

Mrb, teknik analizi kriter ve ölçüt olarak benimseyen biri olarak her zaman şartları konjonktür belirler diyorum, Politik söylem şu aralar kurda epey etkili haklısınız hocam:))

1BeğenmedimŞikayet

AtmacaaFatih ()

Güzel yorum için teşekkürler hocam saygılar..

mehmetgkr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

Teşekkür ederim, ben sadece teknik analiz yaptım temel analizi karıştırmadan , elbette temel analizin dolar a etkisi büyük. Bir örnek daha veriyim dünya piyasasına çin yuanı ve dolar kurunun etkiside büyük çin yuanındaki bir kuruşluk dalgalanma bizim dolar tl kurunda neredeyse 20 kuruş olarak hissediliyor , dolar yuan kuru şuan en diplerde birde bu yükselirse gerisini siz hesap edin.

1BeğenmedimŞikayet

AtmacaaFatih ()

Hocam elinize sağlık.. ama dolar grafikten çok siyasete göre hareket ediyor bu aralar.. pazartesi asgari ücret açıklandıktan sonra ben bi şamata bekliyorum..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum