Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 09:56:13
EUR 35.0830 09:56:13
USD 32.2779 09:56:13
ALTIN ONS $2386.2450 09:56:13

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar sterlin dolar da 4 saatlikte bir alçalan kama kırıldı bu olumlu diyoruz ancak daha yukarıda 1.37 üzerine çıkması lazım diyoruz

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Egecan59 ()

Cok tesekkurler hocam bilgi icin allqh razi olsun sabah serifleriniz hayirli olsun

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

yani on bin bölü 543 yap 18.41 sonucu çıkar

Egecan59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam try/usd veya try/gbp grafiğini açtığında gördüğün rakamı önündeki sıfırları dikkate alma on bine böl kur değerini bulursun örneğin şu anda try/sterlin grafiğini aç sağda 0.0543 görürsün işte o rakamı onbine böl 18.41 i göreceksin

Egecan59 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Egecan59 ()

Akif hocam mrb 10 bin neden boluyoruz bu standart rakam mi dolar kuru ortaya cikmasi icin saygilar hayirli aksamlar bilgi amacli soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolasın. Malesef görünenler iç açıçı değil

Onurozgr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Anldım usta sen paylaştıysan elinde sonunda gelir. Buradayız beklemeye devam iyi geceler eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam kesin diye birşey yok ben grafiği dahi açıklamadan atıyorum insanlar bize inanırda yatırım yapar diye ben kendim bile inşallah o hedefler gelmez diyorum

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam tl dolar grafiğinde ters fincan var daha önce 1 nolu yerde ters fincan çalışmış ve hedefine gitmiş şimdi 2 nolu yerde ters fincen kulp var tam hedefine giderse daha gideceği yolu var ancak hemen mi gider ilerde mi gider işte o kısmını bilemiyoruz

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Harbi mi usta :)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam bu grafikte ne demek istiyor inanın anlamadim

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

işte o gördüğün rakamı 0.0491 var ya sen onu 10 000/491 yap rakamı görürsün dolar tlde

0BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Baktım usta bakalım beklemeye değer

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

türk lirası dolar grafiğine bakmadın mı ters fincan kulp varya o hedef gelirse sterlinde verdiğim rakamlara gelirzaten ama gelecek yıla sarkabilir

0BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

O rakamlara da grafiğin yok mu usta :) hazırlamışsındır :)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolasın sonrasıda 27-28 Allah ne verdiyse diyeceksin

0BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Eline sağlık usta kısa vade 20.90 beklemeye devam. Sonrasına gelince bakıcaz

1BeğenmedimŞikayet

Berkovic2828 ()

Sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam düzeltme 1.34 hedefli kama kırıldı ilerde 1.37 üzerine çıkarsa 1.47 ler hedef olur

$ans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$ans ()

Teşekkür ederim akif bey

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam şu an sterlin dolar olumlu görünüyor zaten 1.44 hedefli kama kırıldı ilerde ne oluşumları paylaşırım

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam sterlin tl de ve dolar tl de daha önce fincan kulp olduğunu yazdık işte kulpun olduğu yerde bazen bayrak bazen flama oluşur @Gün_olur__ömre_bedel Hocama o nedenle güzel yakalamışsın diye yazdım zaten formasyon doğru çalışır veya çalışmaz onu Allah bilir

Berkovic2828 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berkovic2828 ()

Hocam gbp tl flaması hakkında ne düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

$ans ()

Akif bey önümüzdeki günlerde 1340,1350 bekliyormusunuz

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam bir alçalan kama kırıldı önce 1.34 orada 1.37 üzerine çıkarsa yükselişe geçer ve 1.43 sonra 1.47 diye devam eder orta vadede

1BeğenmedimŞikayet

$ans ()

Akif bey gbp usd paritesini 1370 gibi mi düşünüyorsunuz acil cevap verirmisiniz lütfen

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum