Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 00:57:08
EUR 35.1406 00:57:08
USD 32.2784 00:57:08
ALTIN ONS $2376.8000 00:57:08

Konu: Borsa Uzun Vade1

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

@celik2119 hocam, uzun vade hisse almadınız demi daha, alınca paylaşcaktınız. Acaba kaçırdım mı diye düşündüm.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @E1985
Alt yorum da teknik açıdan olumlu görünen hisseler mevcut. İçinden beğendiğinizi ve şirketleri inceleyiniz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam çok zevkli ve emeğinizin karşılığını alıyorsunuz. Benim avantajım şu oldu. Çok rahat bir işim var ve zamanım çok. Öğrendiğim her bilgiyi tüm yatırım araçlarımda aradım çizdim. İlk başta zorlanır gibi oluyorsunuz fakat çizdikçe hızınız artıyor. Öğrendiğiniz her bilgiyi mutlaka bolca çiziniz.

Coşkundan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

Aynen öyle yapıyorum hocam, not alıyorum :)
Bu noktaya bir senede gelmiş olmanız muazzam. Ya çok kıvrak bir zihniniz var, ya da eğitim hayatı biteli çok olmamış. İkisi de harika.

Takipteyim hocam, özellikle de bu işi öğrenme adına...

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Başlamak bitirmenin yarısı 1 seneden fazla oldu hala yeni şeyler öğreniyorum. Nacizane bir tavsiyem olacak, öğrendiğiniz her bilgiyi bir yere not edin. ilerde çok lazım olacak. Benim teknik analiz konusunda çıkardığım 240 sayfalık notum var ve sürekli ekleme yapıyorum :)))

0BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

Eyvallah hocam. Takipteyim.
Öğrenecek çok fazla şey var biliyorum, ucundan kıyısından başladım. İzinizdeyim hocam.

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

:))) Sn. @Coşkundan ,
Fen Fak. Mezunları her şeyi veriler haline getirmeyi sever. Çizdiğim tüm formasyonların çalışanlarını ve çalışmayanlarını kayıt altına alıyorum. Sebebi ise yeterince örneklemim oluştuğunda bir hisse de formasyon oluşumu olduğunda yorum yaparken bu formasyon bu hissede yüzde xx başarılı şekilde çalışmış diyeceğiz. Bu da bize büyük avantaj sağlayacak. Bir diğer husus ise hangi hisse de en iyi hangi fm ya da bistte en iyi çalışan formasyonu tespit etmek. Formasyonlar hemen oluşmuyor bu sebeple biraz zaman alacak ama yeterli örneklem biriktiğinde hepimiz için yol, su, elektrik olarak dönecektir.

1BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

Sevgili hocam sayenizde"Adam eve gidiyor! " (Adem- Havva" formasyonunu öğrendim.

Komik tarafı şu ki ilk başta gerçekten "eve gitmek" ile ilgili bir benzetim sanıyordum :)

Sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @_ErbakaN_ bunlarda ilginizi çekebilir

0BeğenmedimŞikayet

Bilgisiz13 ()

Emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @K_Ç_B ,
Önceden az çalışırdım ama çayımı, kahvemi ve hal hatırı eksik etmezdin. Şimdi çok çalışıyorum ne çay, ne kahve ne de hatır gönül sormandan mahrum oldum.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam harika bir liste. Elinize sağlık. Bunlardan aldıklarımı size yazarım. Devamını da bekleriz. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

İlgi alakanız için teşekkür ederim hocam Allah'a emanet olun

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @celik2119 üstadım alt yorum dipteki görünümü güzel hisseeler

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Kün_Fe_Yekün_19 bunları da inceleyin

0BeğenmedimŞikayet

X112X ()

bunların hepsini yarın alıyorum teşekkürler :))

0BeğenmedimŞikayet

X112X ()

bu hisseler daha fazla mantığa yatıyor :)) değerlendirmesek olmaz yarın bi pörtföy yapayım

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @X112X alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

daha ne olacak hocam fazlasıyla teşekkürü ve dua'yı hak ettiniz
çok teşekkür ederiz allah razı olsun emekleriniz için
allah ilminizi artırsın sağolun varolun

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

eline emeğine sağlık üstadım

teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Borsa uzun vade başlığıyla attığım çalışmalar başka yerde olsa ne olur Sn. @K_Ç_B haksız mıyım ama sürekli uzun vade soruyorlardı.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Kazanması da kaybetmesi de yüksek

Emre9773 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre9773 ()

Borsada kaybetme olasılığı dahamı yüksek gümüşe altına göre kendi bünyesinde müdahale olabiliyormu

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ASRN , Sn. @K_Ç_B , Sn. @Cobra34 bunlardan kendilerine göre temellerini araştırıp seçsinler benden bu kaaa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum