Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:19:33
EUR 34.8238 02:19:33
USD 32.3379 02:19:33
ALTIN ONS $2301.8900 02:19:33

Grafiği gönderen: celik2119

Mavi çizgi kırılırsa böyle bir ihtimal var.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sanal piyasalardaki gibi hızlı yükseliş trendlerinde bazen yükselen obo görülebilir. Yani düz bir zemin üzerine değil de yükselen bir trend çizgisi üzerine obo çizebilirsiniz. Bir örnekle göstereyim.

blogger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blogger ()

Sol omuz fiyat yüksekliği baş ve boyun çizgisi yüksekliğinden fazla. Obo formasyon gerekliliklerini karşılıyor mu hocam peki bu durum? Mum hacimlerine göre değerlendirmişsiniz o zaman. Öğrenmek istediğim husus, oynaklık yaşanan extrem durumlarda esnekliğe gidilebilir mi bir oluşuma benzetme yapılırken? Peki yapısal olarak daha benzer olan 23 Kasım'dan bugüne yükselen kama ya da 1 Aralık'tan bugüne yükselen üçgen görünümü mevcut mudur?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet, 13.60 gibi görünüyor destek noktası.

green_banddd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seagul ()

13.65 altına düşen dolardan kaçılsın madem :)
Hocam bir sorum olacak size. Co. inlerde sizin de çoğu defa yazdığınız üzere 53.000 altında ciddi bir düşüş öngörülüyor. Bu durumda, doların yatay kaldığını ve ciddi bir düzeltme yaşanmadığını varsayarsak, tet. her alımları artacağından dolardan fazla bir yükseliş beklenmez mi usd. tde?

0BeğenmedimŞikayet

green_banddd ()

Bilmiyorum ki anlamıyorum ben de merak ediyorum ben de

Şahlanıcaz047 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahlanıcaz047 ()

Herkes aynı grafiği paylaşıyor bakalım tutacak mı

green_banddd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

green_banddd ()

Hocam günaydın, elinize sağlık , mavi çizgisi kırılması dediğiniz 1365 altına inerse mi demek oluyor

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

O başka bir çizgiydi. Bu çizgi o çizgi değil :)

Selcuk_Ç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selcuk_Ç ()

Günaydın hocam, ihtimaller her zaman var ancak, mavi çizgiyi kırdı geçenlerde ve yaklaşık 1 saatte tekrar toparladı. Önemli olan kırdıktan sonra nereye kadar yükseleceği?

0BeğenmedimŞikayet

Onuralp06 ()

Obo dan çok fincan kulp a daha çok benziyor ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum