Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0683 00:16:48
EUR 34.7739 00:16:48
USD 32.5282 00:16:48
ALTIN ONS $2337.9850 00:16:48

Grafiği gönderen: Ben_Demiştim

⭐⭐Ben_Demiştim ()
Sterlin
Yanlış grafiği atmışım. Doğru grafik şu olacaktı.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ılgın59 ()

Saygıdeğer hocam bunu biraz açarmısınız. tl deyim 5 ay terste gümüşte bekledim geçtiğimiz aylarda. Emeklerinize yüreğinize sağlık. Rabbim ilminizi arttırsın Allah razı olsun

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zau ()

2022 için ön görünüz nedir hocam? Trend orta ve uzun vadede yukarı mıdır? Vadem de sorun yok yeterli terse düşmeyelim

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Ona karışamam hocam. Sadece Dolar 13.65 altında kaldığı müddetçe yükseliş devam ediyor diyemem.

Zau için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zau ()

Hocam satmak mantıklımı

3BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Saatlik grafiklerin de hepsi en geç yarın akşama sata geçecek. Bir mavi çizgiye (13 TL) gitsin de orada duruma bakalım. Dokunduğu gibi tepki alıp 13.15 üstünde günü kapatmayı başarırsa yükseliş devam eder. Şu an ben de göremiyorum nereye gidecek.

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Spearhead ()

yine mi çuvalladın abi :)
cansın.. emeğin yeter
saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Olabilir üstadım. Ama kesin bir şey söylemek zor ytd.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Bu arada üstadım dolar yükseliş trendini kırıp yarın resest yapabilir gibi. Senin beklentin mavi direnç mi yoksa kırmızıya da uğrar mı.

2BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Altın onsta büyük bir sıkışma üstadım kırılımı sert olacak gibi. Gümüş onsta sanki ters fincan kulp var gibi. Altın kırdığı sert hareketler yapacak gibi.

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Senin de eline sağlık üstadım. Bu arada altın/gümüş paritesinde dev gibi bir tobo mu desem fincan kulp mu desem, sağlam bir şey oluşmuş gibi.

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Üstadım eline sağlık

5BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Ancak benim yanıldığım bir yer var. Hesabı yanlış yapmışım.
Dolar 14.01'e çıkınca merkez müdahale etti ve 12.42'e kadar çaktı. Dolar ondan sonra tekrar yükselse de sürekli müdahale edip yeni rekor yapmasına izin vermedi.

Basit kural: Yeni rekorlar, yani tepeler gelmezse düşüş olur.

4 saatlik grafiklerde doların 14.01'e çıktığındaki mumdan 26 mum ileriye gidince salı günü öğleden sonraya gidiyor diye hesaplamıştım. Ancak yanlış hesap yapmışım. Gerçekte o mumdan 26 mum ileri gidince bugün sabah saat 5 mumuna gidiyordu.

Dolayısıyla düşüş de olması gereken saatte, yani bu sabah 5 mumunda başladı. Ben de yanlış hesapla yanıldım.

Şu anki durum. 1 saatlik grafik zaten sat durumuda. 2 saatlik grafik sat durumunda. 3 saatlik grafik yarın sabah 10'da sat durumuna geçecek. 4 saatlik grafik de yarın akşama doğru sata geçer.
Ancak dolar 13.65 üzerine atıp orada kalıcılık sağlarsa bütün sat sinyalleri yok olur.

Leytinant için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Direckartal ()

Satışlar derinleşir mi hocam

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Evet hocam. Geçen gün dediğim şey tam olarak buydu.

Leytinant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Sizin almanızı beklicem üstad, sonra ya alırm ya almam ytd .)

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Ben_Demiştim Sayın hocam emeğinize ve yüreğinize sağlık.
Maşallah saati saatine grafik : )
Kutluyorum hocam.
Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Bilmiyorum üstad, akif hocamın grafiklerini inceleyin orda rakamlar vardı

2BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Eline sağlık üstad tebrik ederim saati saatine maşallah .)

0BeğenmedimŞikayet

Leytinant ()

Hocam sizin salı akşam beklediğiniz hareket bu muydu. Akşama doğru sat verdirmeyi mi istedi merkez?

0BeğenmedimŞikayet

Cesaretsiz35 ()

Hocam elinize emeğinize sağlık zayıf sata geçince nereye kadar düşüş bekliyorsunuz sonra nereye gider acaba aşağı devammı yoksa düşüş alım fırsatımı?

https://yorum. altin.in/tum/sterlin

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Elinize sağlık hocam bilgilendirme için teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum