Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 15:06:39
EUR 34.7667 15:06:39
USD 32.3633 15:06:39
ALTIN ONS $2360.4100 15:06:39

Grafiği gönderen: celik2119

Viopa yabancı olanlar için bilgi. 31 Aralık vadeli senet bu. Alış fiyatı 2125. Şu anki fiyatı 2147. Teminat 2300 TL. Yani sabah 2300 TL yatırıp bu senetten alan bir arkadaş şu an 220 TL kar etmiş durumda. Tersi de olabilirdi tabii.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Kuveytte hisse senedi, fon, sukuk ve hatta günlük sukuk işlemleri var kardeşim. Sukuk da anlık yok, mesai saatleri içinde oluyor işlem. Mesai saati dışında 5000 işlem kısıtı var.

Üçikibir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cold_Steel ()

Merhaba kardeşim. Sence Kanada Doları'nı yatırım aracı olarak tercih etmek mantıklı mıdır?

ekonomipolitik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekonomipolitik ()

kimin ne dediğini boşverin temel tekniğe bakın ve mantığa

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Dolar sayfasına attım hocam.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carli1 ()

Avrupadan ikinci el araba ithalatı serbest bıralkılsa araba fiyatları tepe taklak olur

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ben bilmem çelik hocam bilir usta. bem akıl sır erdiremiyorum bizimkilere artık ne desek olmuyor

ekonomipolitik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekonomipolitik ()

sizce dış ticaret açığı kapama hedefi varken ithalatı sınırlamaya çalıştıkları bir dönemde ötv indirimini getirip ithalatı çoğaltıp vergi gelirini azaltırlar mı..

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

İnşallah hocam tugain alabilirsek çok güzel olacak. eldekinden olduk.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Son ana kadar açıklamazlar. Bence %51 ihtimalle gelir. En azından vergi matrahı düzenlenir. Avro bu seviyede kalırsa vergi matrahı düzenlendiğinde sıfır araç fiyatları %5 düşer.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Çelik hocam sabah 13570ten fırsat vermiş biz nasiplenemedik sizce bidaha oraya ugrarmi

0BeğenmedimŞikayet

Nuri_44 ()

Merhabalar çelik bey tl de kaldım usd kaçlardan alsam olur sadece tasfiye fikriniz gerekti sonuçta son karar ben vereceğim teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam ÖTV indirimi gelecekmi araçlarda

0BeğenmedimŞikayet

Cavres23 ()

Katılıyorum ama o gün merkez bir müdahale yapacak onu yakalamak gerek

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ben Kuveytle hiç çalışmadım hocam. Bilen arkadaşlar varsa söylesin. Ya da bankayı arayıp yatırım danışmanı ile görüşün.

0BeğenmedimŞikayet

Üçikibir ()

Çelik abi kuveytte hisse senedi fon sukuk var bunlarla ilgili bilgi alabilirmiyim anlık akınıp satılıyomu bekleme varmı

0BeğenmedimŞikayet

Canka71 ()

Teşekkür ederim @celik2119 kardeşim. Yeni yatırımlarınızın size de hayır getirsin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bunlar anahatlarıyla güzel bir sepet oluşturur. Bist için zamanlama da uygun bence. 2023'e kadar kalmayı göze alırsanız güzel bir getiri olacağını tahmin ediyorum.

Canka71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Canka71 ()

Sayın @celik2119 kardeşim, sabah da size bir mesaj yazdım ama sanırım düşmedi. Yorumlarınızı okudum. dolar dan çıkmışsınız. Ytd
Ben de bi. st 30'a asels ile dün ufak bir giriş yaptım. Yanına bir iki kağıt daha ilave edicem ama kararsızım.
Banka, THY, Gübre, Oyak, ford, arçelk, selec, kartn iyi mi sizce? Ytd omadan yazarsanız sevinirim.

https://altin.in/canka71

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kuveytin viopu yok bildiğim kadarıyla. Bu kaldıraçlı ve riskli bir işlem. bence siz hisse fonu ya da hisseye yönelseniz daha iyi.

Canka71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Canka71 ()

Ben ku. veyt kullanıyorum. Bu senet hangisi acaba? Nasıl alabilirim?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum