Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0747 21:01:13
EUR 34.9366 21:01:13
USD 32.4860 21:01:13
ALTIN ONS $2331.7250 21:01:13

Konu: btc 1h flama bayrak

evet arkadaşlar bir önceki hedefte verdiğim tobo hedefine fazlasıyla ulaştı şimdi ise 1h grafikte flama bayrak formasyonu mevcud burada olası hedefimiz ise 53400$ civarı
YTD

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

rica ederim

lillywater için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

Çok teşekkür ederim.. emeğinize sağlık

goldman123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpslan ()

Grafik işine yıllardır inanmadim inanmam, istedikleri yöne aninda çekiyorlar bi gecede hacimsiz 10 bin usd yükseldiğinide gördüm ayni şekilde bi anda 10 k düştüğünüde, o yüzden onlar istiyorsa çikar istemiyorsa düşer.. Siz yinede takip edin obo fobo tava tencere :), saygı duyarım bol şanslar

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

hocam btc düşer derler yükselir
yükselir derler bu seferde düşer
binevi algı satıyorlar
yani grafikte sana yükseliş veya düşüşü işaret eden formasyon gösterir fakat formasyonun tam onay alacağı yerde ters hamle yapar
bunu birçok kez yaşadım istersen sana grafik olarak birçok örnek gösterebilirim
fakat temkinli davranmakta fayda var
şunuda belirteyim formasyonların %100 onay alacağı belli olsa zaten herkes zengin olurdu değilmi :)

Alpslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpslan ()

Bugün yapılacak olan en ufak olumsuz bi açiklamaya senin grafik nasil dayanicak merak ediyorum)

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

eğlendirmekmi :) bakış açınıza saygı duyarım
fakat şunu belirteyim kriptoda bilgi ve birikim edinmeden çok zararım oldu
kendimi grafik konusunda geliştirerek artık kâr alamaya başladım sizede tavsiye ederim grafik terimlerini çalışınız ve bilgi ediniz en azından üzülmektense benim gibi kendinizi eğlendirirsiniz saygılar

Alpslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpslan ()

Btc nin babalari istediği yöne çeviriyor , Sizde grafiğe bakarak yağmur duasına çikan köylüler gibi kendinizi eğlendiriyorsunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

hocam merhaba bu formasyon btc nin yönü aşşağı çevirmesi ile iptal olmuştur fakat gözlemlediğim yeni bir tobo oluşumu mevcud olgunlaşmaya başlayınca grafiğini atarım

lillywater için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

İnşallah gelsin artik da biraz zarar azalsın

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

53400$ dolar gelsinmi :))

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Balinalar piyasanın ne düşündüğünün tersini yapıyor hep dün herkes düşecek diyordu bugün çıktı örnek

Şenol35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Şuan için yok her şey 15 aralıkta belli olucak

Şenol35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şenol35 ()

Günaydın üstad Btc de düşüş beklentin varmı sankim altları biraz daha yoklayacak gibi yabancı analizcilerden gördüğüm :)

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

üçgen daraldı saatler içerisinde btc yamuk yapmazsa hedefimiz gelebilir

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Takip ediyorum sizi tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Bi kaç güne gelsede biraz satış yapsam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum