Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:49:06
EUR 34.7339 05:49:06
USD 32.5072 05:49:06
ALTIN ONS $2392.1450 05:49:06

Konu: Vakıfkatılım

alsan aldırmaz. Satsan sattırmaz. Allah a havale..

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

Rica ederim. Bol ve bereketli kazançlar dilerim.

Ayseli261 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayseli261 ()

Teşekkür ederim Albaraka gün içinde hep sıkıntı veriyor ya kitliyor resmen kendini son olarak özel kur için en az ne kadar gerekiyor

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayseli261 ()

Teşekkür ederim sağolun

mali_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Bende vakıf katılım, Kuveyt, Albaraka, FIBA hepsi var
Gecenki toplantidan sonra hepside afaki makas açıyorlar. giris yapamadığım olmadı. kisa zamanda düzeleceğini umuyorum.
Bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

Şu anki kura göre örnek verecek olursak: 9.4920-9.4670 gibi.. 0.250 civarı.

0BeğenmedimŞikayet

Ayseli261 ()

Teşekkür ederim ben Albaraka kullanıyorum bende de şu an 30 kuruş normalde memnunum makas farkı iyi ama böyle yoğun dalgalanma olduğu zamanlarda sisteme bir türlü giremiyorum hep hata veriyor bugün beni çok sinir etti. Sizde böyle bir sıkıntı var mı biri bana bugün vakıf katılımı önerdi de o yüzden sordum

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Normal zamanda 3 tü
Şimdi 30 krs

0BeğenmedimŞikayet

somundede ()

normalde şu an 9,50 veya 9,55 olması lazım özel ve normal kur

1BeğenmedimŞikayet

Ayseli261 ()

Birşey sorsam normalde aradaki makas ne kadar şu anda zaten bütün bankaların yüksek. Ama normalde gümüş kaç kuruş

0BeğenmedimŞikayet

Punisher34 ()

43 kuruş marj var Allah belalarını versin bide satıp dolar olarak vericem :(

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

Sabaha şimdikine nazaran düzeliyor makaslar. Belki gümüş te yükselirse daha iyi yerden çıkarsın İnşallah kardeşim..

Punisher34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Punisher34 ()

Borç ödicem gümüş ü marj yüzünden çıkamıyorum bende Vakıf katılımı Allah'a havale ediyorum inşallah kapılarının menteşeleri kırılır :)

1BeğenmedimŞikayet

Edessali ()

Ben de Allah'a havale ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

Allah a havale ediyorum dostum..

Edessali için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edessali ()

İnan öyle dostum. Ne yapacağız bilmiyorum. Elimizi ayağımızı bağlıyorlar...

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

Bu yaptıkları hiç adil değil. Resmen elleri cebimizde..

Edessali için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edessali ()

Özel kur'unuza rağmen makas çok fazla. Bu aralar çok mağdur ediyorlar...

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

Aynen öyle.. bana özel başka bişey aslında :))

Dersimli_62 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dersimli_62 ()

Güya size özel kür yapmışlar :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum