Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 05:20:05
EUR 34.9481 05:20:05
USD 32.5355 05:20:05
ALTIN ONS $2335.3350 05:20:05

Grafiği gönderen: celik2119

MB beklediğimiz gibi vioptan kaldıraçlı satmış.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Merkezin doları bitince açıklamalar da biter

Sinay57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinay57 ()

Hocam açıklamalara biraz ara verseler bukadar kaldıraç kullanmalarına gerek kalmaz

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Emtianın yükselişi enflasyonu arttırıyor. Enflasyonu düşürmek için varlık alımlarını hızlıca azaltıp kesecekler. Ortada para azalınca balonlaşmış olan onslar ederine doğru geliyor.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Çelik hocam emtilarin yükselişi enflasyonu etkiliyirmus bu durumdan dolayı sizce altın olsun gümüş olsun satışa neden olmazmi haberde de öyle yazıyordu ama birde sizin fikrinizi sorayım dedim

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ons düşer dolar müdahale ile yerinde sayarsa altında hafif bir düşüş olabilir. Altının gümüşe oranı yükseldiği için altın gümüş kadar düşmez.

Acemi__55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi__55 ()

@celik2119 hocam altın icin bu müdahaleden dolayı alım yönünde beklemedeyim. Acaba devamı gelir ve alım fırsatı verir mi?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Binance dışında bir yere para aktarmayacaksanız ve coin almayacaksanız, yani sadece tl ile dolar alıp satmak istiyorsanız busd daha avantajlı.

Aybige için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Simuzerr ()

teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu yatırım danışmanlığı sorusu. Hangi gün ne olacağını bilemeyiz.

Simuzerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doçent ()

Hocam birşey sordum size nsjim geldimi

0BeğenmedimŞikayet

Aybige ()

Çelik hocam busd veya tether arasında hangisini tercih etmek daha faydalı olur. Tether btc ye olan talebe göre dolardan farklı fiyatlanabiliyor, busd ise dolar TL paritesine daha yakın ve stabil oluyor. Busd mi tercih etsek ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

kurbanov ()

@celik2119 üstad avax ağında cıkacak yeni coinler oluyor islander, colony gibi bunlar hakkında bilgin var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Simuzerr ()

Hocam 1 hafta sürem var ev ve araba için kapora verdim bu haftayı geçeyim mi cuma da $ çıkayım mı ptesi yi bekleyeyim mi bilemedim tavsiyenize ihtiyacım var

0BeğenmedimŞikayet

Saatçi_ ()

Hocam yarınki eflasyon ne olur sizce tahmininiz

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Mb döviz bürosu gibi olmuş :)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eroll yazmisti 350 milyon diye bende dedim co kaz paraya nasil demek kaldiractan dolayi

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

MB para yaratma yetkisi olan bir kurum. Yani kar zarar hesabı yapmaz. Sadece fazla para yaratırsa enflasyonu körükler, o yüzden bir yerde pes edecek.

sfbll için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Mb piyasadan döviz almıyor son 5 yıldır. Sadece satıyor. İhracatçılardan gelen dövizi alıyor sadece.

sirri35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sirri35 ()

Yüksekten alıp alttan almıyor lar mıdır Ustad @celik2119

0BeğenmedimŞikayet

sfbll ()

Hocam peki bu satış sonrası mb kar mı etti yoksa zarar mı? Herhalde önce düşürüp sonra düşmüş haliyle geri alım yapmıştır.

0BeğenmedimŞikayet

NoobNerd ()

benim beklentim de bu yonde. buna gore alim bakiyorum. takipteyim. ytd.

5BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

12 ile 14 arasında tutmaya çalışacaklar. Dolar bitince faiz artışı gelir. Bakalım ne kadar sürecek doları bitirmeleri.

Yanasio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yanasio ()

Sn. Çelik dolar bugün 13 ğ görür mü tekrar sizce? Yada kaça kadar çekilebilir?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum