Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0754 19:02:51
EUR 34.7191 19:02:51
USD 32.2617 19:02:51
ALTIN ONS $2319.3600 19:02:51

Konu: btc

Yorumlar dusmemis.
Boyke bir yol izleyecektir sabah da belirtnistim. Daha sonra 45 42.ytf

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Bak bakalım nereyi gördü çekildi :)

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

58150/300 ilk hedef noktasi belki oradan duser ama benim anlatmak istedegim en yuksek 62 ve 63500 arasinda olacak olmasidir. Bosuna kimseye laf anlatmaya gerek yok.
Cikar iken hedef vermek kolay ama onemli olan dusecek de diyebilmek.. zaman gosterecek. Umarim bu 97 hedefi verenler hakli cikar. 80% yakin bir dusus gelecek desem kimse inanamaz ama ihtimal arasinda o da var. Onumuzdeki haftalarda, aylarda bu muhabbet unutulur. 85 96 gormeden dusecek.. bildigim tek sey, her dusen cikar her cikan duser...

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

benimki bilgi paylasımı idi. linç etmek kimsenin haddi degil. sadece formasyonlardaki aranması ve ya aranmaması gereken durumları bilmek adına. tekrar hayırlı geceler dostum.

1BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

O linci ben yedim ama neyse...
Herkes bir yetiskin. Bosuna yorum yapmaya gerek uok...

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bir anda herkesten linç yedim ya :)) estagfurullah :)

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Boşver üstad herkes görüşünde özgür :)
Ama tutarlı ifadeler her zman iyidir :)

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Benimkisi tempkin ve bir gorus, burda cocuk yok. Herkes bildigini yapmakta ozgur. Simdi yukselirken herkes hedef veriryor olacaklar.. uyarin icin izlemede kaliyorum. Sonra ben demistim diye gelmem. :))

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Soyle diyediyeyim, btc icin hala dusus bekliyorum 42 gelince tekrar konusuruz. Simdilik en yuksek olarak 62 bilemdik 63500 civari. Shib icin en iyi alim yeri de 17/19 ile 27 arasi. Sonra daha buyuk yukselis bekliyorum. Ytd
Herkesin gorusu kendine. Illa sevilcek veya sevilmiyecek diye bir iddiam yok. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

sen benim son btc grafşğime bir göz at hele. bir de yorumunu alayım. o zaman anlarsın benim ne dşündüğümü :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

yazdıgın korku vermek ve buna sebep ile birlikte yanlıs yatırıma sebep olur dostum. dikkat edelim. hayırlı geceler olsun

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Boşver sen kendi bakış açınla bak olaya :)

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Bak güzel kardeşim şuan majör trend yükseliş ve bu tren de içinde minor düşüş trendi oluşturdu. Ve kanal dibinden tepki aldı ki tahmini zatwn 583xx lerde minor trendi yukarı kırar ordan döner dersen hadi diyecem de 62 bin alaka kuramadım buda benim düşüncem ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

rica ederim dostum. bilgi paylastıkca cogalır.

Abdullah3442 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum tamamen ironik bir mesajdı. zaten benim sayfamdaki son btc grafiğimden düşüncemi görebilirsin :) saygılar.

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

grafigi atan kardesimizin baktıgı pencereden bakalım dostum :) adam 42ler gelir yazmıs. gördüğü sey ana trend olmalı :)) ironi?

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Yukselis bekleyenler 62/63500 umut pompalayacaklar ve varis noktasi 42 olacak.. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Abdullah3442 ()

Bu yorumu yapacak biri çıkacak mı diye bekliyordum tebrik ederim sizi :)

1BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Sen oyke diyorsan... :)
Kendim amp de ve slp de devam ediyorum. Btc sadece fikir icin paylasiyorum. Benim isim olmaz btc ile..

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Yapma abi ana trend yükleşiş şuan minor trend de düşüş var :)

2BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

düşen trendde obo, yukselen trendde tobo aranmaz. ana trend zaten düşüş. yani düşer ise obo çalıştı demeye gerek yok dostum. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Duswn obo var.. sabah belirtim ama yorumlar dusmuyor.. dusus derinligi 42 ortalat diye düşünüyorum yukselecek diyenler veya abartiya gerek yok. Takip icin @Sherloch ve @REST_IN_PEACEE takip edin diye belirtim. Isler yogun bu ara. ytd
Ps: telefondan acele grafik de bu kadar oluyor:)) ama is goruyor hic olmazsa yorum dusuyir:))

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Sagol usta bilgi için

2BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Sağ omuz felçli galiba

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

62 63500 son... ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum