Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 07:42:27
EUR 38.1305 07:42:27
USD 34.1246 07:42:27
ALTIN ONS $2622.1000 07:42:27

Grafiği gönderen: celik2119

Ada hedefi 1.68.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fin34 ()

Yine parayı yanlış yerlere yatırmışız desenize. Bu hesabı nasıl yaparız hocam. Projesi sağlam arzı az olan coinler mi yükseliyo. Mesela Sol u sizin demenizle 34 ten almış 40 lardan satmştım. 40 us. d olmuş daha ne olsun dedim ama 240 ı geçti:) avax ı da 40 lardan almıştım. Xrp ve adayı beklerken bunlar gitti.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Teşekkürler hocam adaya güven tam :)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet, ya yakılacak ya da toplam market büyüklüğünün 100 trilyon olmasını bekleyeceğiz :)

Nuri5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

100 dolar seviyesine ulaşması için yakma işlemi mi gerekir

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ada şu an avaxın 2 katından daha büyük. Adanın 100 dolar olması için piyasa büyüklüğünün 4 trilyon dolar olması gerek. Bu da şu an btc dahil tüm kriptoların toplamından daha fazla :)

Fin34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fin34 ()

Elimde olduğundan mıdır bilmiyorm ama ben xrp ve ada nın bir gün avax seviyelerine geliceğini düşünüyorm hocam. Mümkün değil mi yani:)

0BeğenmedimŞikayet

ŞİMŞEK54 ()

Çelik hocam ben bi kere daha 53 500 kirmayi deneyecek diye düşünüyorum eger kiramazsa sizin bana önerecwginiz coinlere girmek istiyorum bana çikmamiş bikaç coin önerirmisiniz paribu dan işlem yapacam

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam devir değişti, Şubat- Mayıs arası ne alsak 10-20 x yapıyordu. O zaman tahminleri tutturmak kolaydı. Şimdi o coinler 3-5 milyar dolarlık büyüklüğe ulaştı. Artık katlanmaları daha zor.
Sol, avax, bnb gibi oturmuş projeler %5-8 civarı staking geliri veriyor. Yani yerinde sayarsa dolar üzerinden %5 kazanacaksınız ki böyle bir gelir başka yerde yok. Paranın bir kısmı bunlarda değerini koruyabilir.
Bugün olduğu gibi teknik desteklere gelip döndüğünde bir miktar alınıp %5-10 gibi bir karla gönderilip tekrar nakite dönülerek para artırılabilir.
Paranın bir kısmı ile de gem'lere yatırım yapılabilir. Online oyunlar bence önemli bir sektör. Bu alandaki projeleri takip edilio küçük miktarlarda gem halinde iken girilebilir.

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam orta vade X2 yapacak coin sorsam ne dersiniz ? X10 X50 leri tahmin ettiniz zamanında ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum