Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 18:38:57
EUR 34.7305 18:38:57
USD 32.4663 18:38:57
ALTIN ONS $2334.8800 18:38:57

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Yatırım pozisyonum

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Tek yazan es degerleri tam altın, ata yüzlük veya zinnet altın deniyor. Sağolun. Teşekkürler (:

Mardag için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

@MaSTeR_AyFoX bildiğim kadarıyla sarraftır kendisi

SARISİHİR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlayla ()

Hocam elindekileri çıkarsan mb rahatlar azda olsa. Maaşallah diyelim :)

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Hakan abim. Haklısın da ka- ba- hat bende ne payşasırsın yatırım durumunu böyle sorular gelir bana soran arkadaslar oluyor diye yuzde tl altın diyerekten.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Legend41 ()

Valla o kısmı beni ilgililenrmiyor isterse altın madenin de olsun ama yalan yok saydıkları nerdeyse rahmetli Sabancı'da yok bi an tuhafıma gitti burda genelde bizim gibi garibanlar var elindekini kaybetmeden üç beş katmaya çalışan o açıdan sormuştum

Mardag için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mardag ()

Bildiğim kadarıyla kendisi kapalıçarşıda.

Legend41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Legend41 ()

Yok üstat terslemene gerek yok o kadar malı olan adımın eline telefon burda işi ne onu düşünüyorum sadece rabbim daha çok versin gözümüz yok zaten

1BeğenmedimŞikayet

Mardag ()

Maşallah, bereketli olsun. Bildiğim bi yarim, bi ata var , bi de döviz. :))

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ömerim, arkadaş siteye yeni üye olmuş ve seni tanımıyor. Ne işle meşgul olduğunuda bilmiyor. Sitede at izi it izine karıştığı için bu soru gayet normal bir soru. O da seni tanıyınca bu soruları sormaz diye düşünüyorum. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Sizi ilgilendiren kısmı bu mu ? Size İspatlamam mı gerekiyor.

Legend41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Ya- lan atıyorsun mu demek istiyorsun..

Bitci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Legend41 ()

Bu kadar ürün varmı şimdi sizde

1BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

bereketını gor dostum

1BeğenmedimŞikayet

Tralice ()

Maşallah mb gibisin hayrını gör

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Allah razı olsun Hakan abim. 58.840 $ altından dolara döndüm 10dk sonra ons düştü 57.750 $ den altına döndüm dönmez olaydım. Ons yedin bizi (:

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bitci ()

Bak şuan inanıyorum 3-2-1 inandığım. Benim de kripto paradan 30 milyon milyar TL karım var. :))

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

bereketli olsun

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bereketini gör Ömerim. Sevgiler saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum