Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0754 17:35:58
EUR 34.8102 17:35:58
USD 32.3454 17:35:58
ALTIN ONS $2284.7700 17:35:58

Konu: BTC Grafik 26.11.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC dün yukarı yönlü atak yaparak son seanslarda en düşük dip patern modelini onaylamış olabilir ve bu seviyelerin üstünde tutunmaya ve akümüle bir görünümle birlikte dün yukarı yönlü ivmesine devam etmiş olduğudur.. Son seanslarda ki en düşük seviyesi 55894.62$ dünkü en yüksek seviyesi ise 59445.45$'a kadar ivmesini yükseltmiş görünüyor.. btc 'de son seanslarda görülen ve en düşük dip seviyelerinin Altın a sarkmadığı sürece toparlanması, akümüle olup ve yukarı yönde hedeflerine doğru gitmesi zigzaglar halinde gitmesi beklenilebilir.. Şuan BTC'nin saatlik grafik akışında ise 50-100 SMA gibi HO'ların üstünde ancak 20 SMA ve şuanda 200 SMA'nın da altına sarkmış görünüyor olduğudur.. Dünde ifade ettiğim gibi kısa vadede pozitif günlük görünümde ise günlük MA20 - MA50 gibi önemli HO'ların altında nötr bir şekilde seyrine devam ediyor.. BTC'nin şuan saatlik grafik akışında ise 58.6K$ civarinda bir seviyesinde oluşan bir dirençle ve bir düşüş trendinin üstünde bir kırılım gerçekleştirmiş olsa da şuan bu seviyenin altına sarkmış görünüyor ve aynı zamanda bu seviye saatlik MA20'ye de tekabül ediyor olduğudur..

BTC'nin kısa vadede yukarı yönlü ivmenin devamı niteliğinde 20 SMA'nın üstünde tutunması, kalıcılığı ve kısacası yükselen trend çizgisinin üstüne atması halinde BTC'nin yeniden 59445.45$'i kırması sözkonusu olacaktır.. BTC'nin 59445.45$'in kırılmasıyla birlikte hedefleri yeniden ve kısa vadede 59516.78$-60090.55$ ve sonrasında ise 60978.39$-61549.28$ seviyeleridir.. BTC şuanda 59445.45$'a doğru yükselişin kazançlarını pekiştiriyor ve güç toplamasına devam ediyor görünüyor olduğudur.. Son seanslardaki en düşük 55894.62$'dan ve dünün en yüksek seviyesi olan 59445.45$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.618 FiB seviyesinin üstünde kalması halinde adım adım % 0.786 FiB seviyesinin ve aynı zamanda hem 20 SMA hemde yükselen trend çizgisine de tekabül ediyor olduğu ve bu seviyenin kırılmasıyla birlikte hedef yeniden 60K$ bölgesinin üstünde net kapanışlar yapması ve son ATH seviyesine doğru düzeltme yapa yapa adım adım gitmesidir..

Aşağı yönde ise şimdilik önemli destekler % 0.618 FiB seviyesinin altında kapanışlar yapması durumunda saatlik 200 SMA'nın ardından destekler 50-100 SMA ve HO'larıdır ve % 0.5 FiB seviyesine kadar riskleri uzatabilir.. BTC'nin kısacası son HO'si 100 SMA seviyesinin altında kapanışlar yapması riskleri aşağı yönde uzatması olacaktır.. BTC yukarı yönde ise öncelikle yükselen trend desteğinin üstüne atması halinde yeniden ve adım adım yukarıda da belirttiğim gibi üst seviyelere ve hedeflerine doğru gitmesidir.. Saatlik MACD şimdilik düşüş bölgesine geçtiği ve kırmızıyı yakmış olduğu, RSİ ise 50 seviyesinin altında şuan nötr bir görünümde ve 50'nin üstüne çıkarsa pozitif duruma geçmesi şeklinde ilerleyebilir ve beklenilebilir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Erdal0707 ()

Hocam iyi akşamlar Wın hakkında yorum yapabilirmisiniz teşekkürler.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdal0707 ()

@codex Hocam iyi akşamlar Wın ve Dent için yorumunuz olabilirmi. teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Haklısınız ustam

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Stratejinize göre değerlendirmeniz her daim sözkonusu olsun..

Pek çok kişinin sürekli altkoin değiştirmesi nedeniyle parasını kaybedip zararına sattığını görüyoruz ki, kripto piyasasında para kazanmak istiyorsak şayet, en başında birazcıkta olsa sabırlı olmak gerekir..

Bu işi yapacaksak sadece BTC yada altkoin fiyat seviyelerine odaklanılmaması gerektiğini düşünerekten kendi stratejimizi ve kendi disiplinimize de odaklanıp önem vermeliyiz..

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Biance aslında bende var grafik takip ediyorum alım satımlarda 15 dk grafik ama param paribuda

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ustam yazdıklarından sadece paribuda shiba var alıcam shiba

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bereketli olsun değerli Sinmaz,

BAKE bir sıkışmanın içinde yukarı yönlü tepki verecektir diye düşünüyorum 1.40$-1.60$ seviyesine gelirse düşünülebilir, şuan günlük ve haftalık nötr durumda riski devam etse de parçalı da olsa düşünülebilir.. WTC'de haftalık görünüm hala pozitif bugün 1.86$ seviyesine kadar ivmesini yükseltmiş görünüyor geri çekilmelerde ve düzeltmelerde 1.45$-1.26$ arası takip edilebilir.. Yukarı yönde 1.86$'i geçerse şayet, 1.9628$-2.3856$-2.9242$ FiB dirençleri takip edilebilir.. SHİB'de ise 0.00003560$ seviyeleri şimdilik bir dip ve günlük görünümde 0.00004460$ şimdilik direnç konumunda geçerse şayet ilk hedefi 0.00004750$ ve 0.00005000$ ve ardından en son test edilen 0.00005435$ seviyesine doğru gitmesi şeklinde beklenilebilir.. GALA ve SHİB ile ilgili profilimde grafikler mevcut takip edebilirsin..

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sadece shibadan 3 gün önce akşam aldım öğlen sattım yüzde 23 kar aldım

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Aldım fulledim 54 K da sırayla hepsini kar alıp sattım şimdi yine bekliyorum

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Altyorumda ve geçtiğimiz ayın 26'sinda 53K$-54K$ seviyelerinde riskli de olsa alınabilir diye ifade etmiştim değerli @Sinmaz bu piyasa korkakları sevmez.. Herkesin korktuğu yerde alımınızı yapıp bekleyeceksiniz..

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ya şimdi buradan riskli olarak bile olsa risk alınmalı (BTC- Altkoin) ya da diğer desteğin takip edilmesi gerekli..

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

54800 ü deniyor tekrar aşağı yönlü kırarsa 53900 ü takip edip pozisyon alacağız ok.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Selam, Hayırlı Cumalar..

Şuan temel habere dayandırılan olumsuz ne durum var bilmiyorum fakat günlük grafik görünümünde geçen haftada bu haftada üzerinde durduğum gibi günlük EMA100'e şimdilik dokunmuş 54.800$ bu seviyenin altında gün kapanışları yapması durumunda günlük MA100 53.900$ civarına kadar riskleri daha da uzatabilir..

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Selamlar Hayırlı Cuamlar dilerim, Sizce BTC en son nerede duracaktır. STOP yapmalı mıyız, yoksa sabırla beklemeli miyiz CODEX Arkadaşım?

1BeğenmedimŞikayet

baskan72 ()

MANA hakkinda cok olumlu yorumlar yapiliyor MANA hakkinda yorumunuzu alabilirmiyim?

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın çok tşkler değerli dostlar..

@gattuso @Mursa @zeynepnn @ACEMİ_000 @Kobrayakışıklı @İnsan_kaynakları

İyi çalışmalar..
Hayırlı Cumalar..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba Cenker,

Şuan tek tek ve adım adım gidecek olursak şayet, TRON haftalık grafik görünümde pozitif bir seyir devam ediyor 0.092$ altında haftalık kapanışlar yapmadığı sürece üst bollinger bandı ve en son test edilen 0.12900$ seviyesini hedeflemesi sözkonusudur.. Günlük görünümde kısacası şuan günlük MA20 0.10718$ - 50 günlük MA 0.10280$ önemli dirençlerdir.. 100 günlük MA 0.09880$ civarı seviyesinin altında kapanışlar yapmaması şuan için önemli yaparsa riskleri aşağı yönde uzatabilir.. Günlük görünümde 20-50 MA seviyesinin üstünde kapanışlar yapması 0.12400$-0.12900$ civarı seviyesini bölgesini hedef alması sözkonusu olacaktır.. Bu tepe bölgesinin üstünde kapanışlar yapması yukarı yönlü seyrin devamı şeklinde ilerlemesi beklenilebilir..

LİNK/USDT şuan haftalık grafikte en önemli seviyeler olan 20-50 günlük MA 26$ civarinda bu seviyenin altında kapanışlar riskleri maalesef aşağı yönde uzatması sözkonusu olacaktır.. 2 gün önce en düşük 25.51$ seviyesini test edilmiş görünüyor bu seviyenin altında kapanışlar en yüksek zirvesi 53$'dan en düşük 13.38$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın kısacası %0.236 FiB seviyesine yani 22.73$'a uzatabilir.. Ama ondan önce 23.5$ civarında bir dip patern modeli oluşumu da göze çarpıyor takip edilebilir.. Şuan günlükte 20-50-100 MA gibi önemli HO'ların ve desteklerin altında nötr bir görünüme sahip.. HO'ların eğimleri aşağı yönde devam ediyor 20 günlük MA 30.3$ civarında bu seviye üstünde adım adım 33.19$-36.33$ ve en son test edilen 38.31$ seviyesini hedef alması sözkonusu olacaktır ancak günlükte pozitif bir duruma geçmesi için öncelikle son HO olan 20 günlük MA'nin üstünde kapanışlar yapması önemarzediyor olduğudur..

SNX/USDT ise şuan günlükte ve haftalık grafik akışında nötr bir seyir devam ediyor.. Bugün metaverse konuşuluyor ise yarın SNX ve defiyle bağlantılı altkoin olan SNX olabilir ve balinalar sırasıyla defi nft bsc metaverse altkoinlerini yakından takip ediyorlar.. SNX şuan genel görünümüne bakıldığında Şubat'ta 28.981$ seviyesini test etmiş ve aşağı yönde riskleri uzatarak ve düzeltmesiyle birlikte en düşük Haziran ayında 5.55$'a kadar düşürmüş görünüyor.. Bugün haftalık MA20 seviyesi olan 10.40$'in altında kaldığı sürece nötr bir görünüme devam edecek akümüle olması ve güç toplaması şeklinde ilerleyecek ve bu seviyenin üstünde haftalık MA20 özellikle haftalık kapanışlar yaparsa şayet haftalık 50 MA 13.3$ civarı seviyesi önemli bir direnç konumundadır.. Haftalık MA20'den sonra haftalık 50 MA'nın üstünde kapanışlar yapması adım adım ve düzeltme yapa yapa en son tepe seviyelerini de takip etmek olsun.. 16 Eylül'de görülen 15.85$ tepesi yükselişin önünü açması ve zig- zaglar halinde adım adım düzeltme yapa yapa FiB direnç noktaları sırasıyla 17.266$ - 20.030$ - 23.867$ - 25.837$ ve 28.981$'a doğru gitmesi şeklinde ilerlemesi olacaktır..

ATOM/USDT genel görünümüne bakıldığında şuan haftalık grafik akışında pozitif bir seyir devam ediyor.. Haftalık 20 MA 27.7$ seviyesinin altında kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı görünmüyor.. 20 Eylül'de 44.80$ seviyesini test etmiş ve buradan aşağı yönlü en düşük şimdilik 18 Kasım'da 25.29$ seviyesine kadar risklerini uzatmış görünüyor.. Şuan günlük grafik akışında 31.32$ - 32$ - 33.87$ gibi önemli enclerle karşı karşıya.. Aşağı yönde şuan 25.29$ seviyesi kırılırsa özellikle BTC aşağı yönde düzeltmesine devam ederse günlük görünümde şuan en önemli destek 200 günlük MA seviyesi 22.83$'dir bu seviyeye kadar sarkmalar olacaktır, şayet bu seviye in altında gün kapanışı yaparsa riskler dhaa da uzayabilir.. Haftalık MA20 ve günlük görünümde 25.29$ seviyesinin altında 200 günlük MA seviyeleri şimdilik takip edilebilir..

POLY/USDT günlük görünümde şuan tüm önemli HO'ların ve desteklerin üstünde pozitif bir görünüme sahiptir.. Günlük görünümde en yakın destek ise 20-50 MA aynı seviyeler 0.716$ civarına tekabül ediyor olduğudur.. 0.8933$-0.92$ seviyesi bölgesini aştığı takdirde adım adım 4 Ekim'de test edilen ve iğne attığı seviye 1.08$'i test edebilir.. 1.08$'in üstünde net başarılı kapanışlar yapması durumunda 1.34$ ve 4 yıl önce test edilen seviyesi 1.66$ hedefine gitmesi şeklinde beklenilebilir.. Şuan ki görünüm pozitif olsa da full alım yapılmamasını tavsiye ederim..

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Emeğine sağlık hocam bat iyi kazandırdı çok şükür
Şu an tron link SNX shiba atom poly var sizce nerede satsam bunlarda atom da tek zararım var

1BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Elinize sağlık, teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

zeynepnn ()

Elinize sağlık hayırlı cumalar hocam @CoDeX©

1BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Günaydın sayın codex Hayırlı Cumalar emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© günaydin emek ve paylasim icin Allah razı olsun
Sağlıklı huzurlu bol kazançlı günleriniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hocam Hayırlı günler Bereketli kazançlar olsun Elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için

Cumanın hayrı bereketi üzerinize olsun İnşaALLAH

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum