Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0788 16:55:15
EUR 34.7788 16:55:15
USD 32.2150 16:55:15
ALTIN ONS $2366.1550 16:55:15

Konu: stochastic- rsi indikatörleri dikkat

⭐⭐mazar ()
Dolar

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mazar ()

umarım öyle olur
konu iddaa bahsine dönerse felaket
ben biraz daha denge tarafına geçiyorum
mutlaka gariplikler devam edebilir
çıkış anlamında
yardımcımız olsun
zaten fakirleşme sürecimiz hızlandı
selamlar

sinekvalesi1966 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sinekvalesi1966 ()

Hocam bu şekilde hareket etmesi büyük sıkıntı herkes mal verip almayı durdurdu kimse ne yapacağını bilemiyor artık biraz durulması lazım inşallah durulur
Saygılar

mazar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mazar ()

rica ederim
selamlar

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

mazar ()

inanın haklısınız
ancak bu gün bir görüş bildirdim
umarım hafta içindeki bu hızlı hareketlilik
biraz daha dengelenir
sonsuz bir çıkış mümkün değil
selamlar

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

desene tombul parmaklar çalışıyor diye:)

0BeğenmedimŞikayet

sinekvalesi1966 ()

Hocam sanırsam şuan destek direnç grafik hiç bir şey çalışmıyor

0BeğenmedimŞikayet

mazar ()

aslında teknik bir yorum yapmak için bahsettiğim
bu indikatör geri dönüş çizgisinde
yani sat sinyali var ancak bugünkü ortam çok acayip olduğu
için çalışması zorlu görülebilir
bu yaklaşımlarda yatırım tavsiyesi olmadığı bilinmelidir
sadece bir görüş
aslında daha stabil izlemelerde faydalı olduğunu gözlemlemiştim
ancak gün çok farklı
biz de karıştık
hiç sormayın
selamlar

0BeğenmedimŞikayet

mazar ()

süper yorum
haklısınız

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mazar ()

şırı alım seviyesinin yukarıdan aşağıya kesilmesi sat sinyali olarak düşünülmeli ve aşırı satım seviyesinin aşağıdan yukarıya kesilmesi al sinyali olarak yorumlanabilir.

https://yorum. altin.in/tum/dolar

Reisul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zoomes ()

1 hafta sonra o rsi dengeye gelir.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam burası TR o indikatörü delirtirler :)

0BeğenmedimŞikayet

mazar ()

Stokastik Nasıl Kullanılır, Stokastik Osilatör Yorumlama
Stoch kullanımına geldiğimizde basitçe bilmeniz gerekenler şunlardır:

Stokastik osilatörü stratejisinde iki çizgi vardır: %K ve %D çizgisi.

%K çizgisi hızlı, %D çizgisi ise yavaştır. Ölçek 0 – 100 aralığında dalgalanmaktadır.. Göstergede 20-80 seviyesi referans olarak kabul edilir. Stokastik osilatörü aşırı alım ve aşırı satım bölgelerinin belirlenmesinde kullanılır

Göstergenin eğrisinin 80 seviyesinin üstüne çıkması, varlığın aşırı alım(over bought) seviyesinde olduğunu gösterirken, stokastik göstergenin eğrisinin 20 seviyesinin altına inmesi aşırı satım(over sold) sinyali olarak değerlendirilebilir.

Göstergenin aşırı satım/alım bölgesi dışı çıkması düzeltme ya da geri dönüş sinyali olarak kabul edildiği gibi trendin değişeceğinin habercisidir.

Aşırı alım seviyesinin yukarıdan aşağıya kesilmesi sat sinyali olarak düşünülmeli ve aşırı satım seviyesinin aşağıdan yukarıya kesilmesi al sinyali olarak yorumlanabilir.

Göstergenin sinyal çizgisini (kaide olarak onun 3- periyotluk hareketli ortalaması) kesmesi de pozisyon açma sinyali olarak kabul edilebilir:

Gösterge, sinyal çizgisini yukarıdan aşağıya kestiğinde sat sinyali; aşağıdan yukarıya kestiğinde ise al sinyali verir.

0BeğenmedimŞikayet

Keyfi_gıcır ()

Araplarda iyi mal olur

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Ne demek acaba biraz açıklamanız

0BeğenmedimŞikayet

Reisul ()

Özetlermisin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum