Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0689 12:56:16
EUR 34.7839 12:56:16
USD 32.5187 12:56:16
ALTIN ONS $2315.8750 12:56:16

Grafiği gönderen: REŞAT12

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Malesef ana destek olan 23,474 ün aşağısına gelmiş. İnşaallah bir an evvel tekrar desteğin üzerine çıkar. Ben bir yerden tekrar yukarı döneceğini ümit ediyorum. Tabi hiç bir şeyin garantisi yok yanılabilirim.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben fıba kullanmıyorum malesef bilgim yok hesap anmaktan vazgeçmiştim

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

batugamze ()

26 kasımda saat 21.45te emtia piyasası pazartesiye kadar kapalımış ben aradım dış piyasalar kapalıymış

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

abi bana mesaj geldi fibadan iki gün islem yokmuş sizde varmi aynısı

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence güzel bir seviyede yani destek de bulduğunu düşünüyorum buralardan yatay da devam edebilir belki sonra yürür yahut yükseliş de başlayabilir 0.000035 lere kadar salmasın yeter. ytd

21erc06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Diğerlerine görseydim kazanmıştım ama maalesef yürümüyor bir türlü

0BeğenmedimŞikayet

21erc06 ()

0.00053 'ten döndü

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Ben aldım sürekli uyuyor bilmem ne olacak uyanmasını bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

21erc06 ()

Hocam SHIBA alınır mı baya düştü çünkü

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim üstadım bilmukabele senin de eline emeğine sağlık.

Raşid için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şu büyük kanal çalışmasına baktığımız zaman da kanal dibinden yükseliş hareketi tamamlanmış kanal üstü denemiş sonra kanal ortasına inmiş bir görüntü var. Rsi da günlükte daha aşağı arzular bir görüntü var. Neyse ki alt saatlikler toparlama arzusunda duruyor. Lakin elbette kritik seviyelerde ve bazı kritik seviyeler aşılmadan düşen kanal ve trendler kırılmadan yukarı ihtimallerden bahsetmek oldukça güç teknik olarak.ytd

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

broo
bu ons hic mi kipirdama olmaz
")

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim kardeşim eksik olma sağ olasın :)

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Emeğine sağlık:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah teşekkür ederim dostum işte çizktirmiş olduk öylesine bişeyler :)

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet her şey mümkün kesin şu olur bu olmaz demek zaten doğru olmaz. Temkinli takip etmek gerekli. Bilmukabele senin de eline sağlık dostum

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eline sağlık.

Dünde paylaşmıştım eğer dip yaptığını kabul edersek önce 23,474 üzerinde kalması ve sonrasında 23,843 ü kırması gerekiyor. Fakat daha aşağı gelse bile daha önce yaptığı gibi yukarı sert çıkış yapma ihtimali de var. Şartlar çok değişken her şey mümkün.

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Çok güzel karalamisssin :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve bu da onun daha geniş açıdan görüntüsü yani Gann destek/dirençleri ve benim bakınca uğraşmadım ama düşen ve yükselen kanal ve kanalcıkları görebiliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mesela aylar önce çizdiğim günlükte bir Gann desteği, buralarda mumların izlediği hareketlere bakınca dip olabilr diyor burayı alta kıramıyor. Bu trend eğrisi gibi kabul edersek de destek üzerinde yükseliş devam edebilir diyor gibi. Tabi altında kalması pek hoş olmayabilir. Kanallara vs bakmadım.ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim dediğiniz şekilde bir değerlendirme yaptığınızda nasıl bir sonuca ulaşıyorsunuz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir kanal oluşturup bakmak da verimli olabilir azizim tepeden dibe düşüş kanalları kanalcıkları tepki bölgeleri gösterebilecektir. Ayrıca hareketli ortalamalar ve Gann eğrileri de önemli yarar sağlayabilir. Elbette fibo ve yatay destekler çok önemli fakat yine de bi gözden geçirmek farklı fikirler verebilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet ama maalesef ana desteğin üstünde kalamadı ben gene de yukarı dönebileceğini düşünüyorum, tabi bu piyasada her şey mümkün bir anda her şey değişebiliyor.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buradan baktığım zaman ana dalganın 3. dalgası başlıyor gibi duruyor alt dalgalarda ise 1. 5'li tamamlanmış 2. 5'linin 3. itkisi başlıyor gibi görünüyor. Şu durumda yükseliş etkili bir ons yükselişi gelebilir eğer başka bir durum olmazsa. ytd

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki ana desteğin üzerine tekrar yükseldi buranın destek olarak çalışması ve normal şartlarda 0,236 kırılması durumunda genellikle 0,382 24,739 a kadar gitmesi beklenir. Sonrasında da daha önce yapmış olduğu 25,401 i geçebilecek mi takibimizde olacak.

Son dönüş yaptığı 23,284 ün dip olduğu varsayımıyla ara dirençler 23,843 24,190 24,470

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet daha dün 8,98826 dan biraz çıktım 8,89465 ten geri girdim iyiki de hemen geri aldım. Bu gün fırsatı kaçırdım ama olsun. Aldığım hep yanıma kar kaldı. 6,86207 ortalamayla % 95 civarı gümüşteyim. Çoğunu sabit tutuyorum az bir bölümüyle de giriş çıkış yapıyorum.

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

düşsün üstat dibi görsün de bizde rahatlıyalım oda rahatlasın hiç olmazsa önümüzü görürüz dolar bu şekilde oldukça nerden alsan kar yazıyor maalesef

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum