Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0951 21:18:51
EUR 37.4841 21:18:51
USD 34.2063 21:18:51
ALTIN ONS $2624.5600 21:18:51

Konu: ons sınırda

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Teşekkürler Hocam

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Doların çıkmaya devam ederse onslar düşmeye devam edebilir.. son duruma bakmadım haftalık aylık felan bakmak lazım genel yöne.. şöyle bir 25 üzeri kalıcı olmalı üst rakamlar için.. şuan için olumlu görünmuyo

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Yani kanal düşüş yönlü mü oldu anlamalıyız güncel durumu

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

23.43 23.15 gibi dönebilir düşüş onayı alabilir 24 kusura doğru çıkıp sonra tekrar düşebilir .. yani genelde yükselen kanal bozulunca böyle oluyo

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bu ons nereden döner ki Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Al mesela az önce çıktım olaya bak yine fiyat beni geçti

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hocam ipin ucu koptu ama, geçmişte bir olay gelmişti başıma. USD almak için tanıdık bir esnafa gitmiştim Üsküdar'da. O zaman bende esnafım buna güvenerek biraz indirim yap dolar alayım dedim. 15500 TL o zaman.
Dolar çıldırdı almasan daha iyi dedi ve indirim yapmadı. Bende ne kadar para buldu isem dolar aldım. O dönem 20 bin oldu 80 bin. Kendimi Vehbi Koç gibi hissetmeye başladım. O dönemlerde öyle idi. Aynı yere mi geldik bilsem alıp yatacam da.. bilmiyoruz ki. Tabi teknik analiz filan yok o zaman piyasa koklar ona göre hareket ederdik. :)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Benimde sinirlerim bozuldu bugün piyasayı görünce atı alan uskudari geçmiş .. ciddi bir düşüş olsa kaça kadar olabilir onu bile hesaplayamadim.. gümüş 4.5 lira yükseldi ..2 lira düşse dip 8.5 mu gelir .. yoksa çok yükseldi çıktığı gibi iner mi 7 lere.. platinde 300 ler bir daha gelirmi nasıl nasıl olur bilemiyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bende girip çıkıyorum arada, bazen üstten alıyorum bazen alttan. Ama genelde kar alıyorum. Ama beklemeye de, bozmaya da cesaret etmek zor:) az önce biraz çıktım mesela

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Teknikde böyle bir çıkış yokki hicde olmamış ki nasıl yorumlayım :) şişti dedikçe yükseliyor.. müdahale de olmuyo o yüzden nerde durur bilemiyorum artik

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Delirdi sanki sonu nereye gidecek bunun var mı? bir öngörü.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

gunde 1 lıra cıkacak boyle gıderse dedım darıldı 2 lıra cıktı bugun .]

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Rica ederim onsun bir önemi yok gerçi şu sıra dolar bütün emtialari tavan tavan götürüyor.. önce günde 20 kuruş çıkıyordu şimdi 50 kuruş çıkmaya başladı.. bir süre sonra günde 1 lira çıkacak ellam ; ) 13-14-15-16 durmak yok yola devam :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hocam ellerinize sağlık. Bütün ons yorumlarını sırası ile yapmışsınız. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

tesekkur ederım hocam bende sıze basarılar dılerım saygılar..

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeklerine sağlık can kardeşim. Çalışmalarında başarılar dilerim. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Elinize emeğinize sağlık

4BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

24 dolar cıvarı tutarsa tutar tutmazsa yukselen kanal bozulur.. tobo hedefı 28 dolarda ıptal olur..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum