Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 14:30:53
EUR 34.7014 14:30:53
USD 32.3610 14:30:53
ALTIN ONS $2299.4450 14:30:53

Konu: BTC Grafik 22.11.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC son seanslarda ve BiTSTAMP grafiğinde gözüken Pazar günü en yüksek 60090.55$ direnç seviyesi bölgesini geçemediği ve üstünde kapanışlar yapamadığı görülmektedir.. btc bunun akabinde ise 20-50 günlük MA ve HO'ların hala Altın da seyrine devam ediyor olduğudur ve bu seviyelerin altında kaldıkça günlük grafikte nötr bir görünüm devam edebilir.. BTC dün her ne kadar, 60090.55$ seviyesini test etse de, şuan saatlik grafik akışında ise 20-50-100-200 SMA gibi tüm önemli HO'ların altında nötr bir konumdadır.. BTC'nin saatlik grafik akışında ise 59.150$'a civarında desteğiyle oluşan ve bir yükseliş trend çizgisinin altında bir kırılım gerçekleştirmiş olduğudur.. BTC özellikle en son test edilen Cuma gününün en düşük seviyesi de olan 55.640$'ın altında kapanışlar yapması risklerini aşağı yönlü daha da uzatması sözkonusu olacaktır.. BTC haftalık kapanışıda nötr bir görünümde kapattığı ve kısa vadede yeniden yükselişine devam etmesi sözkonusu olsa da, günlükte önemli HO'ların üstünde net ve başarılı kapanışlar yapması da önemarzediyor olduğudur..

BTC son seanslarda en düşük, 55.640$'dan en yüksek 60090.55$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın şuan % 0.382 FiB seviyesinin üstünde seyrine devam ediyor olsa da bugün en düşük 56.825$ seviyesini test etmiş görünüyor ve bu seviyenin altında kapanışlar yapması % 0.236 FiB seviyesinin altında risklerini uzatması sözkonusudur.. % 0.382 FiB seviyesi şuanda kısa bir destek konumu görevi görüyor olduğudur.. Yukarı yönde şuan 100 SMA turuncu çizgi HO'nın üstünde kapanışlar yapması halinde ise adım adım 20-50 SMA'ya doğru gitmesi sözkonusu olacaktır.. Aşağı yönde ana destek konumunda ise en önemli destek 55.640$ seviyesidir ve bu seviyenin altında kapanışlar yapması durumunda BTC aşağı yönde risklerini uzatabilir ve günlükte en önemli destekler (EMA100 54.650$) ve (MA100 53.500$) civarı en yakın destek konumunda diğer HO'lara denk ve tekabül ediyor olduğudur..

BTC'de aslında grafikte gözüken 55.640$ desteğinin üstünde kaldığı takdirde bile, yukarı yönlü seyrin devamı olması şeklinde sözkonusu artışına devam etmesi olacaktır.. Yukarı yönde şimdilik, direnç % 0.5 FiB seviyesi ve bu seviyenin üstünde 58K$ ve 100 SMA seviyeside olan 58.400$ seviyesine yakındır.. Sonrasında ise adım adım 20-50 SMA seviyesi de olan 58.700$'a yakın ve civarı seviyesidir ve bu seviyelerin üstünde kapanışlar yapması halinde yükselen trend desteğinin üstüne çıkması, tutunması BTC'nin yeniden adım adım sırasıyla; 60090.55$'in kırılmasıyla birlikte 60978.39$ ve 61549.28$ seviyelerini hedef alması sözkonusu olacaktır.. Saatlik MACD şimdilik düşüş bölgesinde ve nötr bir konuma sahiptir.. RSI'de ise gözüken 50 seviyesinin altında o da nötr bir görünümdedir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Crypto piyasasında bazı kurallar vardır aslında uygularsak pişmanlık yaşamayız diye düşünüyorum..

BTC ve altkoin dibe yakın bir yerden alınmaya gayret edilmeli ve yüksekten satmak (tatmin edecek fiyat seviyesinden satılmalı) ve önemlisi de aciliyet sözkonusu olmaması ve kişileri dara sokacak bir meblağ ile yatırım ASLA yapılmamalıdır.. Al sat için alt destekten alınır üst dirençten satılır.. Al sat ile uğraşarak para kazanmak ve bilgi gerektiren bir iştir ve nereden alıp nereden satabileceğini bilmezsek terste kalırız.. En güzeli alıp beklemekte olabilir ve kişiden kişiye al- sat yapmak zamanı bol olan içindir, öncelik strateji ve hedefler doğrultusunda ilerlemek gerekir.. Düşüp çıkabilmesi mümkün olduğu gibi fiyatıda sonsuzdur dibin dibi olduğunu bilemeyiz..

IMUHTAR58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dolarla hiç ilgilenmiyorum maalesef, takibimde değil açıkçası..

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam dolarda düşüş bekliyormusunuz tepelerdeyiz artık galiba kaça kadar düşer kar satışı yapmak istiyorum dolarda 8.40 alınam dolarları?

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Doge ile özellikle profilimde grafikler ve yorumlar mevcut Haftalık grafikte ve 0.25$'in üstünde haftalık kapanışlar yapması önemli bu seviyenin üstünde kaldıkça yukarı yönlü ivmesi sözkonusu olacaktır..

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

IMUHTAR58 ()

Alırken en dibini aramak satarken en tepeden satmaya çalışmak en büyük hatalarımızdan biri açgözlüyüz maalesef bu yüzdende kaybediyoruz

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

BTC düşecek gibi duruyor hocam. Sindire sindire düşürüolar 69kdan berii

1BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam emeginize saglik cok net ve anlasilir anlatmissiniz. Doge coini sorsam size neyi bekliyor yada genel olarak olumsuzmu bekletmekle hatami ediyorum. tsk.

6BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aslında bir nokta kısacası fiyat seviyesi belirlemek o fiyat seviyesinden satmak ve tekrar beklemek maalesef bizlerde ve özellikle TR yatırımcısında yok diyebilirim..

Hırs yapılmaması tamahkar olunması ve az ile yetinmeyi bilmek, aceleci olmamak, gözlemlemek ve en önemlisi bu işin sırrı 1. kuralı SABIR olduğunu her daim aklımızın bu köşesine yazmamız gerektiğini bilmekte yeterlidir sanırım..

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Çok şükür ekmeğimizin peşindeyiz

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol, Allah razı olsun değerli @Sinmaz , bugünümüze hamdolsun diyelim, sende iyisindir umarım..

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ustam hoşgeldin nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

IMUHTAR58 ()

Zaman herşeyin olduğu gibi bu piyasanında ilacı dediğin gibi bekleyelim görelim hakkımızda hayırlısı neyse o olması dileğiyle

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli @IMUHTAR58 adım adım takip edilecek seviyeler zaten az çok belli şimdilik 55.640$ aşağı yönlü kırılmadiği sürece git- geller şeklinde akümüle olması beklenilebilir ve en son test edilen dünkü seviyeye doğru gitmesi sözkonusu olacaktır, bekleyelim görelim..

1BeğenmedimŞikayet

IMUHTAR58 ()

Eline emeğine sağlık kapsamlı bir anlatım olmuş

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli dostlar, tşk ederim..

@Cyrpto_0 @Pimapenci @RXZ5K2 @Mursa @ACEMİ_000 sizlere de bol kazançlar, yeşillikler içinde bir hafta olması ümidiyle diyelim..

Hayırlı işler, iyi çalışmalar..

Nisyar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı günler bereketli kazançlar işlerinizde kolaylıklar dilerim Hocam elinize sağlık teşekkürler sağolasınız.

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© günaydin emek ve paylasim için Allah razi olsun
Bol kazanclariniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Günaydınn sayın codex. Emeginiz için teşekkürler bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Emeğine sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Nisyar ()

Emeğine sağlık sayın Codex mutlu huzurlu haftalar dilerim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum