Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 02:37:36
EUR 34.9839 02:37:36
USD 32.2051 02:37:36
ALTIN ONS $2414.8350 02:37:36

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Merak edenler spot ürünüm yok tek pozisyonum budur.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

Hocam MAN dediginiz seviyelere geldi siz olsaydınız ekleme yaparmıydınız?

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Sagol usta degerli yorumun için. Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Cvplariniz cok net tsk ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Riski bölün riski azaltın özellikle son dönemde full olmamak gerekir hiç bir üründe

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

ARPA da bir çok ürün gibi tutunamadı baskınlık bitcoinden yana 0.19-0.20 ler aşmak zorunda olduğu bir direnci. Hedefi 0.35

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

İkisini de biliyorum o laf edenler koini incelesin bence sıkma canını :)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam Arpayi biliyormusunuz baya geri cekilmisti ama direnci neresi bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

Haklısınız hocam birdahakine artık dediginiz gibi fırsatlar bitmez. :)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam çok yüklü iota aldım bir haberi vardı ve grafik de pozitif gözüküyordu. Çok yüklüyüm ve terse gitmeye başladı rica etsem fikir verebilir misiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

İnsanlar kar edemiyor siz 2x yaptınız mutlaka kar realize etmek gerekir. 2 katında yarısını gönder çok düşerse geri al düşmezse yola yarısıyla devam et acele etme fırsat her daim gelir

emreozkan21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

Satmadım maalesef hocam satış hedefim 0.2 idi arada kâr realize etmek lazımmış onu anladım teşekkürler hocam her şey için

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Sattim arpaya girdim :/

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

0.06 dan aldıklarınızın yarısını umarım 0.130 da satabildiniz. Eğer sattıysanız o kar satışıyla elde ettiğiniz miktarla buralardan eklenebilir. Şayet hiç satış yapmadıysanız şu an ekleme yapmak için uygun değil 0.080500 ler uygun olabilir

emreozkan21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Hot yürüyor yoksa sattın mı

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Elimde bolca tutuyorum. Bu devir asla bitmeyecek çünkü topluluğu çok kuvvetli

Calss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

Hocam sizinle birlikte 0.06 dan ve 0.08 den alım yapmıştım elime tekrar nakit geçti sizce buradan ekleme yapılır mı siz olsaydınız yaparmıydınız?

0BeğenmedimŞikayet

Calss ()

Hocam shib hakkında öngörünüz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Hocam valla guzel olur:)
0.20 ye goturur bizi

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Siz ve bir kaç isim için bile gerekirse 0.12 de MAN alırım hemde yüklü bir alım. Yeri geldiğinde destek vereceğim size bu ürünlere küsmeyin yeterki kazanacak çok para var

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Satmadik hocam 0.50 gorse bile cok guzel olur bekliyoruz

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Elbette gelecektir. Teknik güzel çalışıyor aslında MAN üzerinde tıpkı NAKA gibi. Küsmemek gerek.
Bazılarından çok kötü yorumlar aldım ikisi içinde. Düşünce korkup satmışlar yükselince hiç bir şey yapmadan beklemişler. NAKA 2.80 lere düştü ben 3.40 larda söyledim şimdi 4.18 ? Şimdide MAN düştü doğal olarak kar satışları gerçekleşti. Şimdi Korkup satanın vay haline :)

Kral_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Man için uzun vade tutmaya devam edelim mi usta. düşünceniz gecerlimi bunun için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum