Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:44:43
EUR 34.8238 18:44:43
USD 32.3379 18:44:43
ALTIN ONS $2301.8900 18:44:43

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
GRAM 20150901 D Günlük Grafik,

Aşağıdaki Günlük GRAM Grafiğinde;
sol üst köşede, MAVİ Dikdörtgen içinde, EMA Destek ve Direnç rakamları vardır,
Fiyat tüm EMA değerlerinin üzerinde olduğu için, hepsini destek noktaları olarak görebiliriz.
son 5 gün içinde, En Düşük 104.19 görülmesine rağmen, Fiyat, 9 EMA 106.15 desteğinin üzerine çıkması nedeniyle 106.5 desteğinin çalıştığını düşünebiliriz. ancak
Fiyat, 109.24 günlük en yüksek kapanış değerini ve 112.30 günlük en yüksek görülen değerin üzerinde, günlük kapanış yapmadığı sürece; piyasanın yeni bir yükselen trend yapacağına kuşku ile bakmamız gerekir. yataya dönüp bir süre bekletebilir yada bir alttaki 103.28 test edebilir.

Grafik üzerindeki;
KIRMIZI ELİPS, daha önceki ideal satış bölgesini,
SARI ELİPS, Güvenli olmayan muhtemel alım bölgesini,
YEŞİL ELİPS, daha Güvenli olan, alım bölgesini göstermektedir.

Grafiğin Altın daki MACD ve DMI göstergelerindeki SARI DİKDÖRTGEN ve ? işareti ise,
Yükseliş trendinin zayıflamakta olduğunu ancak kararsızlığı göstermektedir.
Fiyatın bundan sonraki yönüne göre göstergeler daha somut sinyal verebilir.
109.24 ve 112.30 üzerinde kapanış olması durumunda, 115 - 121 hedef bölgesi olabilir.
Ben satış yapmadım, 4/4 altın pozisyonundayım, yukarı hedefleri bekliyorum.

RİSK alınmadan kazanç elde edilemez,
Her insan, kendi RİSK ve TERCİHLERİNİN sonucunu yaşar.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@coskun45 arkadaşım,

3 gün önceki GRAM grafiği ve yorumum alt yorumdadır,
şu anda o yorumumdan daha olumlu durumdadır,
profilimin 1 sayfadaki Gram yorumlarıma göz gezdirmenizi öneririm.

1BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@serkant56 , @ahmtslk , arkadaşlarım

GRAM için, 3 gün önceki alt yorumum geçerlidir,
o yorumu yazdığım zamandan daha olumlu duruma gelmiştir,
siyah düşey çizgiyi geçti,
önündeki dirençler 109. 24 ve 112. 30 dur.
bknz alt yorumum.

0BeğenmedimŞikayet

sametce ()

temel bey harikasınız,
sizin bu fedakarlığınızı anlamakta zorlanıyorum.
hem de arada canınızı sıkan insanlar olmasına rağmen iyi sabrediyorsunuz.
sanırım başarınızın sırrı da burdan geliyor.
hoş geldiniz tatilden)

0BeğenmedimŞikayet

ssahin ()

Hocam size birşey sormak istiyorum uzun vadede yorumlar yaptığınız için sormak istedim. sizce seneye bu vakitler gram kaçlarda olur? Saçma bir soru olduysa kusuruma bakmayın lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

aslı44 ()

bir kaç kere okudum ama gram ne olur anlamadım. kısaca bugünkü duruma göre ne olacak

-1BeğenmedimŞikayet

SurpRise ()

İşte analiz ve yorum böyle olur; tebrikler, elinize sağlık. Katılmak, katılmamak ayrı; ancak çok güzel yorum ve değerlendirme olmuş; grafik destekli; elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

gökaltın ()

Ellerine Ve Gönlüne Sağlık Abi

0BeğenmedimŞikayet

gündogan ()

Teşekkürler temel hocam emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

zero1 ()

temel hocam ne sana nede özkan hocaya bir 98 dedirtemedik yav nolacak böyle : ))

0BeğenmedimŞikayet

acemihoca ()

emegine saglık muterem

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum