Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:23:49
EUR 34.8238 17:23:49
USD 32.3379 17:23:49
ALTIN ONS $2301.8900 17:23:49

Konu: Eth btc Altlar için takip.

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

etherium btc parite sinin altlar için önemi son derece muhimdir. bulundugumuz bu seviyede bu grafik takip edilmeli. mavi bayrak kırılırsa ralli için ilk adım baslar. fakat kırmızı kırılır ise geri toparlaması zor bir duruma geciş yaparız. unutmayın Etherium Liderdir.
Su an için üst mavi kırılım 0.072900 alt kırmızı kırılım ise 0.069700.

Ayrıca dolar ın yukselmesi bizler için son derece kötü. dolar paritesi ile alım satım yapacak olan yeni yatırımcı kriptoda parasını eritmek istemeyecektir. İçerde olan bizler yonlendirecegiz malesef piyasayı.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Ayan eth btc baritesi 72ye geldi

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

orbis ()

@Ayhnkpln parite şimdilik üst kırılımdan döndü ama yaşanan bu düzeltmeye rağmen paritenin yükselmesi altlar için kısa vadede boğanın yaklaştığına işaret diyebilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam lütfen bişey deyin . BTC düşüyor altlar düşüyor. NPalım. Cıkıs mı yapsak yoksa yükseliş yakınmı. Nerdennyukarı atıcaz. Ne kadar yukarı gidecezzz

Cyrpto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

tesekkur ederim dostum.

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Emeğine sağlık usta

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Değerli bir paylaşım benim için.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

elonun her dediğine damlayan, su anda dogede içerde bekliyor. teknik analizi olmayan hiçbir yatırıma yaklasmamak lazım aslına bakarsanız.

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burakgold ()

Hodl diyor :)
Al yat diyor :))

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Merhaba hocam BTC beklentiniz nedir. Altlarda durum ne olacak. Ralli gelecekmi . Ocak 1 olmadan gelse artık.

0BeğenmedimŞikayet

Karaadem ()

Vadeyi uzun tutman gerekiyor diyor yani :)

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Eger birisi Elon derse ben kendimi tutamam ve damlarim. Adami cozebilen var mi?

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bir hodlcı için gayet dogru sözler. fakat küçük yatırımcılar ve al satcılar için durum böyle değil. 10 yıllıklar, dxy, emlak sirketleri, elon kirlisi, fed ve dolar manipulatorleri derken asagı yukarı olarak ve sürekli yukarı ivme halindeyiz. saat, gün , hafta, ay olarak bakanların hepsi negatif görürken yıl bazında bakan herkes pozitif görüyor. penceresini büyüten herkes zengin olacak.

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Bu piyasanın balinası büyük borsalar ve onların kullandığı yapay zeka yönlendiriyor görünen o ki Btc dxy artık takmıyor piyasa doyuma ulaşmadı pik yapmadı döngüler de aynen devam ediyor bu Btc projesi 1988 yılında planlandı planlama en az 100 senelik yapıldığına göre plana her zaman sadık kaldıklarına göre ben pek korkmuyorum açıkçası :)) çok mu ütopik oldu :))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

tesekkur ederim dostum. malesef durum bu. belki linç edecekler ama gercekleri söylemek durumundyız :)

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Emeğine sağlık kardeşim dogru ve haklı bir yorum like verildi :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum