Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 03:52:38
EUR 34.6173 03:52:38
USD 32.4761 03:52:38
ALTIN ONS $2325.6700 03:52:38

Konu: Gümüş gram hedef 9.67 mi?

Meşhur fincan kulpa bakalım
Günlük grafikte gram gümüşte gözüken fincan kulp formasyonu. Eğerki fincan tabanı kadar yükseliş getirir ise hedef 9.67 cıkıyor.

Grafikte eklenmesi gereken bir nokta varsa dusuncelerimizi ekleyelim arkadaşlar. Telefonda gördüm basitçe cizdim. Gelir gelmez bilemem. Yatırım tavsiyesi degildir.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Abi 9.67 mi ? Peki ya hedef üç aşağı beş yukarı tarih aralığı nedir?

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutöz ()

Sizin 10 plaka yaklasiyormu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Evet ortalama tarih çıkıyor.

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Sağolsun analist ve değerli arkadaşlardan biraz esinlendik birde cesaret edemedik 6.20 den 7.20 den 8.00 dan almadik son olarak zirveden aldik 8.56 . Burdan alınmaz diyen arkadaşlar çıkacaktır . Ancak hiperenflasyon verileri ve grafikleri alt üst ettiğini görmekteyiz. Uzun vadede sorun olmayacagini düşünüyorum. Ancak kisa vadeciler temkinli olmasi lazim kanaatimce. Başkanin faizleri bu milletin üstünden çekeceğiz demesi tahminimce de faiz indirimi yönünde ancak yinede sıkı takip etmek gerekiyor. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Bir dk yeni bir sey ogrenecegim :) Fincanin dibinden sagdaki yukselen mumlarin dibine göre trend cizgisi cekiyoruz fincanin tamamlandigi yere kadar. Sonra copy paste yapip kulpa sap yapıyoruz. Bu sekilde hedefe yaklasik bir tarih de mi ortaya cikarilabilir?

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Beklenti güzel ama ya MB bagimsizdir denilerek pas gecilir ise

mertali123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Fincan dibinden trend çizgisini sağ tarafa doğru çizer isen ve o şekilde kulp bitiminde onay verdiği yere yerleştirir isen ortalama tarihi daha iyi bulursun

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

Faiz indirimi olursa dolar da durmaz gümüşte

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Sağ olasin. Peki bu fincan kulp formasyonlarında fincan sapının tabanı kadar yükseliş olma ihtimali de varmıdır dostum? Yani illa fincanın tabanı kadar mı olmak zorunda. O konuda bilgin varmi

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Elinize sağlık, önemli olan şey zaten yatırım yapan arkadaşların kendilerinin görmesi, balık tutmayı bilmeleri. Yoksa grafikler herkesin gözünün önünde, kimse rakamları ve mumları sahiplenemez.

1BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Gördüm gördüm zaten Onur dostum. Hakkini vereyim hemen. Ben bunu sizin ciziminize bakarak cizdim zaten. Kendim görcek kadar kadar yetenekli ve bilgili degilim. Elinize saglik @Onursal5701 bakarak cizdim güzel oldugu için attim.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Pardon özür dilerim sizden de, bu biraz kopyacılık olmamış mı, 6 gün önce benim çizdiğim ve hedefi verdiğim grafik değil mi bu. Biraz görmekte geç kalmışsın:)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Umarım ons beklenen yukselisini yapmaya baslar. Zira usd doner bir yerden

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

Hadi hayırlısı ama kardeş 8,80 geçerse hızlı bir şekilde 9,60 ı beklerim satmam asla. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Dostum bunu kimse bilemez. Gumuş bu. Dakikası dakikasini tutmaz 10 dakikada 50 kuruş alir, 5 ay terste de birakabilir. Cevap: bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

keyhusu ()

Kardeş bu ortalıkta gr gümüşte fincan mı olur

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

Gümüşte 9,67 gelir mi bir haftaya kadar acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum