Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 01:18:21
EUR 38.1653 01:18:21
USD 34.1635 01:18:21
ALTIN ONS $2659.4050 01:18:21

Konu: Biri negatif Uyumsuzluk mu demişti?

⭐⭐iknownothing ()
Gümüş

Gidişatı net bir şekilde merak eden arkadaşlara bir negatif uyumsuzluk arz ediyorum. İlgilenmeyenler yok saysın.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

bilmukabele sayın abicim gönüllerimiz bir dualarımız bir

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın, Yüce gönüllü kardeşim. İki cihan saadeti versin. Bir de bize kıymet verip gıyabımızda dua eden dostlara buradan saygı ve hürmetlerimi arz ederim.

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

Allah razı olsun üstadım niyetiniz den zerre şüphem yok varolun sağolun

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Çalışıyoruz alabildiğince, olabildiğince. Maksat hem kazanmak, hem kazandırmak. Kimseden de 5 kuruş talebimiz yoktur. Bir tek sizin gibi dostları kazanalım kafi...

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Eline sağlık başkan . naziğimizde ne varsa onu yeriz . :)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah değerli kardeşim. Bakalım ne olacak...

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

eline emeğine sağlık üstat
boşver sen onları kafa yormaya bile değmez

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Peki, aldım kabul ettim. Değerleri de az evvel paylaştım. Altın alıp satmıyorum. Ama iskender aynası olarak kullanmak lazım. (Gemicilik tabiri)

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Rsı ile de bir nu vardi 4 saatlik zaman dilimin de hatta grafik de paylaşmıştım bununla ilgli sonrasın da 1872 den sanarim 1858 lere kadar imdi

1BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Yokkk eleştiri değildi . sadece ufak bir sitemdi. sonundada gülücük vardı dikkat ettiyseniz .2 senedir ilk defa size bi sitem ettim :))

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Siz beni eleştirmiyor muydunuz? Anlamadım. Sonra kızmaca gücenmece yok...

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Başkan nere kadar düşer

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum