Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0758 20:44:43
EUR 34.7306 20:44:43
USD 32.2604 20:44:43
ALTIN ONS $2316.5800 20:44:43

Konu: soyle bır cızımım vardı

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

O zaman tedbirli olmam gerek biraz kâr alayım uygun bir yerden gibi anlıyorum Hocam

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Geleceğini düşünüyorum ama yinede 600 altına düşmeyeceğini anlarsam sattım gramı yerine koyabilecegim fiyattan geri alırım..

magdur79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Geleceğini düşünüyorum :) çunku doldurarak cikmiyo

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

Ya 600 alti gelmezse nasil bir yol izlersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Peki hiç 630 altına gelmezse taktiğin ne olur Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

6.25 ve yukarısı parçalar var. Tabi Zararkesin ardından

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Uzun vade için aldım altın vardı sattım bugün .. egerki yükseliş devam ederse döndüğü yeri bir göreyim duruma göre tekrar düşüşte geri alırım.. misal 700 görse tekrar 610 geri gelse alırım.. ama 630dan dönse almam 600 altını beklerim :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ben terste iken Zararkes yaptım. Parite ile Gr arttırma ve alttan almak gibi fırsatlarım oldu. Şimdi bütün parçalar kârda. 7.50 den yüksek parça yoktur sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Yok bende TL yok. O dönem parite ile Gr arttırdım biraz. Öyle işlem açıp kapattım. Ben öncesinde terste kalanlardandım. Bende Gr, gümüş, platin var. O yüzden biraz TL yapmak iyi olur diyorum, ama yükselişte dokunmak istemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Düşükten almissam yarısını satar .. yarısını tutar 9 üstünü beklerdim :) bir sabah sürprizle uyanmiyim diye her ihtimale karşı

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

TL demi kaldın noldun anlamadım pladyumdan Dolara geçmiştim en son

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Buna bakıyorum ara ara zaten Hocam, onun için dedim senin rakam hoşuma gidiyor diye. Aslında alım veya satım zamanı değil diyorsun doğru mu anladım?

1BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

İnşallah sabirla bekliyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

28.40 hedefli bir tobo vardi çalışmaya başladı.. dolarda 10.30 olsa 9.40 yapiyo.. zaten ons altın düşen trendi kırdı yükseliş devam ederse ons gumusde yükselir .. gümüş altına göre daha fazla yuksebilir..

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Evet kâra geçti sanırım. Yanlız böyle büyük bir çukura nasıl düştüm, nasıl bir körlük bu anlamadım. Kendimden şüphe etmeye başlamıştım. Şimdilik züğürt tesellisi yapıyorum. Ana paraya azda olsa ekleme yaptım diye:)
Yoksa kaçan para evlere şenlikmiş. Hesaba bile bakmıyordum Hocam:))

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

İnan bilmiyorum Hocam. Buralardan kâr alınır mı diye aklım gidip gelmeye başladı. Ama gümüş için sizin rakam çoook hoşuma gidiyor. Altın, platin, gümüş. Gümüş sepetin abisi durumunda. TL yok

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Karda olmalısın hergun yukseliyolar :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hocam korkudan bakmıyorum:)) sen sorunca baktım 713 alıyor banka. Ama ben platin ve gümüş aldım o paraya hâlâ bekletiyorum. Karda mıyım bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Pladyum kaç oldu

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Biliyorsunuz bazı rakamlar vermiştim zirve olabileceğini düşündüm.. dolarda 10.50 platinde 380 altında 616-626 gibi gümüşte 9.50 gibi altinda dedim rakam geldi diğerleri daha gelmedi.. ama bu kadar hızlı beklemiyordum.. günde 20 kuruş çıkan bir dolar var bu gidişata kim dur diyecek...

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hocam aynen:)) bence düşünmelisiniz bu yönetmenlik işini.
Yanlız bu durum kafamı çok karıştırıyor " hayırdır nereye" diyesim var. Ateş oldu şu anda tutsan elin yanıyor, bıraksan gidiyor bu emtia. :)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ne senarya çiziyorum görüyor musun aynısı oluyo :)) yönetmen olmalıymisim

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bu grafik daha bir sıcak geldi bana Hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

benım gonlumden gecen 7.71 den dustugunde 6.70 dusup sonra 8.5 dogru gıtmesıydı ama 7.08 den tekrar yukarı dondu grafıkte .. suan ıkı cızgı arasına aldım mumların tepesınde bakalım burayıda asacak 9 kusura gıdecek mı..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum