Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:25:32
EUR 34.9839 14:25:32
USD 32.2051 14:25:32
ALTIN ONS $2414.8350 14:25:32

Grafiği gönderen: calculator

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_1963 ()

Tşk ederim hocam okudum

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Gümüş_1963
Alt yorumda derginin kapağı mevcut.
Konu başlıkları ise ismimin üstene tıkladığınızda profil sayfam açılır ve orada görebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_1963 ()

Hocam bilmediğim için özür dergiyi profilinizden okuyamadım ne yapmam lazım okumak için

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Benim yorumlar düştü mü sana kardeşim. Heralde düşmüyor. @calculator

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Var olasınız değerli üstadımız.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Her şey dış güçlere bağlıyoruz. Ben güçlü isem kimse bana karışamaz. Ben güçsüz isem herkes tepeme biner. Hep neden sterlin şişiyor. Bir kerede dünya da TL şişsin.

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Okudum hocam sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Pandemiden dünya nehalde bunu biliyormusunuz
Dış güçlerin szldırısıyla şişen siterlin ne bak inhilterede yakıt kuyruklarında yakıt alamayan vatandasa bak
Tabiki bizim sıkıntılarda var ama
biz kötüyüz hiç iyi olmsdık demek kolay geliyor

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Hocam süper bir insansınız hiçbir yere gitmeyin eğer herhangi bir nedenle giderseniz de yine gelin lütfen, saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

somundede ()

bi üretsin üretime başlasında 1x e satsın dostum yeterki üretip dünyada hollanda gibi bi yer edinsinde ondan sonra markalamasını arkasından düşünsün hep ithal hep ithal nereye kadar

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bu konuda haklısın marka olmak şart. Lakin marka olmak öyle bir kaç bacaklı çalışma. Maalesef ki bu bacakları biz yönetmiyoruz. Bu konuda da çok yolumuz var. Örneğin yeni bir ürünü hem ülkede, hem dünyada TV reklamları için uygun bir saatte reklam verme şansı yüzde kaç hiç bu konuda araştırman oldu mu? ( Ülkede bile yok gibi) ancak sen ve senin gibi gençlerden ben hâlâ umutluyum kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Tarım ve hayvancılık elbet olmalı lakin sen et satarsın 1x fiyatına adam soslar üstüne markasını koyar sana 4x satar.

somundede için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

somundede ()

(Dünya çapında markalar üretmedikçe) buna bile gerek yok dostum sadece tarım ve hayvancılık yapsak bu bile yeter bizimki arap kültürü ye iç yat nacizane

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Az önce bende buna benzer bir msj attım. Bir kardeşime. Üreten gençler ve insanlar lazım. Hayata cep TLF endeksli bakan gençlik ile zor bu işler. Elimizde tarım var, silah için bir şeyler yapılıyor. Yatırımdan önce ben talep olmadığını düşünüyorum. Basit örneklerle gittim ama, kimse çiftçi olmaz, hayvan beslemez bunlar tercih edilen iş kolu değil. Ee bunlarda güçlüyüz biz nasıl olacak:))
Sanayide üretim yapan( yeni bir şeyler) yok. Talep yok, destek yok( kabul edilmiş çaresizlik). Dediğin gibi olması daha güçlü duruyor. Tebrik ederim bu arada güzel tespit. Böyle gençlerde bana umut veriyor:)

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ülkemizin bu gelişmelere ayak uyduracak durumu şimdilik yok. Dünyanın gündemi farklı bizim gündem maalesef farklı. Ülke olarak bir süre daha fakirleşmeye devam edeceğiz. Bo- rsamız en ufak olaydan nem kapıyor. Doları hiç söylemeyelim. Dünya çapında markalar üretmedikçe, arge lere yeterli yatırım olmadıkça hiç bir anlamda ileriye gidemeyiz.

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Okudum yorumu, ancak bu konuda para piyasaları nasıl etkilenir sence. Yada ülke olarak bize yansıması ne olur?

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Dergide öne çıkan başlıklar sayfaya düşmediğinden profile ekledim. Bilgilerinize

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Yorum düşmüyor profile ekleyeceğim şimdi

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Düştü birde yorum alsak

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ASRN hocam alt yorum dergi kapağı

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Dergi kapağı düştü mü acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum