Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:28:42
EUR 34.7748 01:28:42
USD 32.4684 01:28:42
ALTIN ONS $2337.9850 01:28:42

Konu: Btc 3 Ağustos 2021 Elliott Eskizi

Çok da fazla Elliot uzmanı değilim ama o kadar zaman olmuş çizeli yine de fena gitmemiş.
Devamı nasıl olur izlemem lazım. Yatırım tavsiyesi değildir dostlar.
Yeni ve güncel çizimler yapacağım umarım.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

87de malı bosaltırım diye düşünüyorum hocam. 87yi gecerse hocammm

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hoş bulduk teşekkür ederim

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler abi sizi gördüm daha iyi oldum

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hoş gördük sağ olsun dostum. İnşallah artık son düzlük 72-90 bin arası özellikle 87 önemli bende. ytd

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Şükür kardeşim sen nasılsın

1BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Hoş geldin

1BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hoşgeldiniz. Simdi 90 kya gidiyoruz dmeş hocam. Son düzlükteyiz

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nasıl gidiyor dostlar

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim değerli Çakıl arkadaşım bereketli kazançların olsun

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar değerli arkadaşım çok sağol.

urbem için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Emeğine sağlık teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

urbem ()

Teşekkür ederim. Like hem de 3 tane. Emeğine sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sizin de elinize sağlık o halde çok teşekkür ederim değerli arkadaşım. Aslında benimkilerin de çoğu eskiye dayanıyor genellikle hatta eskiz olarak bırakıyorum sonra görünce kendim de şaşırıyorum :)

Abdullah3442 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim değerli arkadaşım inşallah faydalı olması dileğiyle bilmukabele size de bol kazançlar

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @BossVurguncu emek ve paylasim için sagolun bereketli kazanclariniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

Abdullah3442 ()

Ben buna çok benzerini 28 bindeyken yazmıştım :) çok güzel bir çalışma elinize sağlık

7BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selam arkadaşlar hazır elim değmişken bunun güncelini atayım dedim yatırım tavsiyesi olmadan deneysel bir Elliott çalışmasıdır sadece. Herkese bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi akşamlar. Bu sayım devam ediyor gördüğümüz kadarıyla şimdilik hala. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu sayım dan çıkarmak gerekirse 60-53 k bandında bi seviyeye kadar düzeltme yapabilir Btc geri çekilme devam ederse. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olabilr inşallah diyelim ama şimdilik bu zamana kadar iyi gitse de bu çalışmaya çok güvenmeyiniz. Elliott alanında değilim hala çalışıyorum üzerinde bu eskizler o yüzden.
İşin açığı 100 e de gidebiliriz 72-75 de takılabiliriz de emin değilim, güncel versiyonlar yapmaya çalışacağım sevgili dostum. ytd

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

87kya gidiyoruz demi hocamm

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum