Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:08:48
EUR 34.8238 01:08:48
USD 32.3379 01:08:48
ALTIN ONS $2301.8900 01:08:48

Konu: BTC Grafik 10.11.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC dün test ettiği en yüksek 68564.40$ seviyesinden sonra aşağı yönde bir düzeltme başlattığı ve şimdilik en düşük dik4gen içinde belirtilen 66.250$'a kadar risklerini uzattığı göze çarpıyor olduğudur.. btc 'nin şuanda 66.250$'dan gelen bir yükseliş trend çizgisi mevcut ve bu desteğin Altın da kapanışlar yaparsa dünün en düşük seviyesi olan 65211.49$ seviyesine kadar aşağı yönde güç- destek alması sözkonusu olacaktır.. BTC kar kazançlarını şuanlık pekiştirdiği ve saatlik grafik akışında 100-200 SMA'nın üstünde pozitif ancak 20 ve 50 SMA'nın altında seyrine şimdilik devam ediyor olduğudur..

BTC'nin öncelikle adım adım aşağı yönde takip edilecek seviyeleri 66.250$-65211.49$ ve saatlik grafikte gözüken en yakın 100 SMA turuncu HO destekleridir.. BTC dün rekor kırarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68564.40$ seviyesine kadar bir yükseliş ivmesi sergilemiş olduğunuda bilmenizi isterim.. BTC'nin son seanslarda test edilen 65211.49$'dan dünün en yüksek seviyesi olan 68564.40$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.236 FiB seviyesinin şimdilik üstünde tutunuyor olduğudur bu seviye kırılırsa şayet aşağı yönde görüldüğü gibi 65211.49$'a kadar riskleride uzatabilir..

Yukarı yönde şimdilik % 0.5 FiB seviyesine de denk gelen ve 50 SMA mavi çizgi HO'nın üstünde tutunması durumunda 20 SMA yeşil çizgi HO'ya doğru gitmesi ve kapanışlar yapması halinde 68K$ seviyesinin üstünde kirilimlar ve akümüle olması 68564.40$ seviyesinin kırılmasıyla ve üstünde adım adım 70K$ seviyesine doğru gidişatı tetiklemesi şeklinde beklenilebilir.. BTC güvenli bölge olarak 68K$ direnç seviyesi bölgesini geçemezse, aşağı yönde düzeltmesi ve güç toplaması için aşağı yönde desteklere doğru gitmesi sözkonusudur.. Saatlik MACD şimdilik nötr bir bölgede olduğu ve toparlanma görüntüsünün mevcut olduğu, RSI ise şimdilik 50 seviyesinin altında ancak 50 seviyesinin üstüne çıkarsa toparlanması beklenilebilir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Amin hepberaber inşALLAH Hocam ...

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

tmm dostum tşklr

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Veri kaynağı Tradingview'da GATE. İO borsasında dediğiniz koinler maalesef yok ve bu konuda yardımcı olamayacağım.. Grafik olarak GATE. İO borsası ve kendi sitesinden takip etmeniz olsun..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

@CoDeX© dostum png ve kıshu yorumun nedir gate. io

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli dostlar,

@Cyrpto_0 @btc68

@RXZ5K2 bir nebze ışık tutup yol gösteren tüm değerli dostlardan Allah razı olsun..

Bol kazançlar, iyi çalışmalar..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hayırlı günler bereketli kazançlar sağlık sabır işlerinizde kolaylıklar dilerim Hocam
elinize sağlık güzel çalışmalarla bize rehber oluyorsunuz sağolun var olun inşALLAH...

2BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Emeğine sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

Günaydın değerli dostum emeğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli dostlar, çok tşkler..

@Kral_Şhiba @Mursa @ACEMİ_000

Bereketli ve bol kazançlar..

İyi çalışmalar..

Pimapenci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Günaydın sayın codex. Emeğinize sağlık değerli bilgileriniz için bol kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© günaydin Emeginiz ve paylasim icin sagolun bol kazanclariniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

AritzAduriz ()

Shiba satış hedefi direnç noktaları nerelerdir?

1BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Günaydın..
Emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam eline emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum