Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 01:54:30
EUR 34.5975 01:54:30
USD 32.3915 01:54:30
ALTIN ONS $2291.6950 01:54:30

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın son günlerde yükselişini istikrarlı bir şekilde devam ettiriyor. Bu yükselişin FED'in paranın musluğunu kısacağını resmi olarak belirtmesinden sonra gelmesi ise ayrı bir husus. Hatırlarsanız aylardır farklı bir dönemin içinde olduğumuzu ve FED sıkılaştırmaya gitse bile değerli metallerin yukarı yönde tepki verebileceğini dile getiriyorum. Şu an bu dönemin başlangıcında olabiliriz. Önümüzde hala önemli seviyeler var. Özellikle 1840-50'li bölge yukarı yönde kırılabilirse hareketin daha güçlü bir momentum ile devam edeceğini düşünüyorum. Ancak problemli olan bir nokta var ki o da grafikte paylaştığım üzere bu yükselişin ETF yatırımcısı tarafından satış fırsatı olarak değerlendirilmesi. Bu görüntü pek hoş değil. Bu çıkışın önemli sebeplerinden birisi ise umudunu değerli metallerde yitiren bireysel yatırımcının dijital paralara yönelmesi. Ancak ben bunu tam aksine değerli metaller açısından hayli olumlu görüyorum ve önümüzdeki günlerde bu yükselişe ETF'lerin de katılacağını düşünüyorum. Piyasa en beklenmedik anda hareket ederek mümkün olan en çok kişiyi zarara uğratma üzerine kurulu olduğundan yükselişin de ümitlerin bittiği bir dönemde gelmesi hayli muhtemel. Ben genel mana da değerli metallerin taşınması gerektiği fikrimi koruyorum. Hatırlanırsa da ons bazında 1700'de alımları bitirmiştim. Aynı şekilde TL bazında da 386 seviyelerinden alımları tamamladığımda şefaatle yazmıştım. Herhangi bir satış ya da kar realizasyonuna gitmedim henüz (opsiyonlar hariç- vadeden dolayı). O yüzden orta- uzun vade de değerli metalleri portföyümde tutmaya devam edeceğim. Herkesin kendi takdiri. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (4)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mfsa ()

Üstadım teşekkürler bilgilendirmne için , şimdi hangi rakamları takip etmeliyiz size göre.

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

10BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Dün yukarıda bahsettiğim 1840-50'li seviyelere geldik. Buranın üstünde tutunması hayli önemli. O yüzden bu bölge iyi takip edilmeli. Ben yukarıda da belirttiğim üzere herhangi bir satış veya kar realizasyonuna gitmiyorum kendi adıma. İsteyen beklentisine ve risk algısına göre kademeli kar realizasyonlarına yönelebilir. Herkesin kendi takdiri. İyi haftalar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yani yukarıya gidişin bir nevi satış yapmak içinde olduğunumu söylüyorsunuz hocam. birde gümüş çok geride kaldı bunun içinde bilginizi alsak

0BeğenmedimŞikayet

Sifahan ()

Ağzına sağlık. Dijital paranın 3-5 katına çıktığı bir dönemde paranın kralı altının buralarda olması enteresan. Altının en az ikiye katlamasını bekliyorum.

https://yorum. altin.in/tum/ons

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum