Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 22:13:11
EUR 34.7998 22:13:11
USD 32.4682 22:13:11
ALTIN ONS $2338.7950 22:13:11

Konu: Ons Gümüş Günlük Güncel

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Son paylaşıma ek olarak ;
Alttaki grafiği paylaştığım vakitler 28,30 ' lardan mal sattık . Basbas bağırdık Henüz 30 usd üzeri yok die. Ve 2 nokta işaret ettim. Takip edenler zaten bilir.ikinci 4,7 USD 'lik Düzeltme bölğesi red edildi. Hedef bölğemi gösterdim. 21-22 gibi rakamlardan mal alabilene hayırlı ve bereketli olsun.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hrzqm ()

hocam 25,20 den dolara parite yaptım hayırlısı bakalım.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

20 gün önce Gümüş Gramda 7,50 gelsin die yağmur duasına çıkıldığını hatırlayınca şu fiyatların düzeltmesinin olabileceğini düşünüyorum hocam.

Hrzqm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

25 50 den sonra alım fırsatı verir mi

0BeğenmedimŞikayet

Hrzqm ()

gümüşü dolara parite yapmayı düşünüyordum da onun için sordum hocam. Beklemek mi parite mi daha iyi görünüyor sizce?

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Sizinle alan kazandı hocam, tebrikler

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

22 tekrar neden gelsin ki hocam. geldi ve alıcısını topladı. düzeltme 24,30 bandına kadar olabilir.

Hrzqm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hrzqm ()

hocam 25,5 mu 22 mi önnce gelir sizce?

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Iste tam olarak bu yüzden herkese sorup şom kararı gene biz verecez INSALLAH

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Osman abi 19 da olacak 29 da önemli olan bizim oraları yakalamamiz

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Hocam şimdi 19 a mi gidecez

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam buradan bi 24.3# kar satışı gelip 25.6# mi gidicez grafiği bu şekilde yorumladım

0BeğenmedimŞikayet

eses26serdar ()

Hocam nerdeyiz şimdi 25,55 e yakınmıyız yoksa 24,3x lara geri gittikten sonra mı gidecez

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

25.500 leri görecegiz diyorsunuz ama 26.400 kesin değil benim anladigim... bir gormek gerek

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tebrik ve tesekkür ederim
Az işlem ile nokta atışı yapıyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Grafiği ile birlikte paylaşacağım hocam. 25,55 i bir tamamlasın devamını değerlendireceğiz.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

3. Dalgaya gidiyoruz değilmi hocam

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Varmı anlaşılmayan bişey?

2BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

26.40 a kadar devam mı hocam ? Ben daha önceleri de gormsutum senin grafikleri :) basbas bağırıyordum 28 dolarlarda ama millet 35 40 dolar hayallarine kapılmıştı :(

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Yani artık yükseliş başladı diyebilir miyiz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum