Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 08:02:43
EUR 34.9439 08:02:43
USD 32.5201 08:02:43
ALTIN ONS $2334.7600 08:02:43

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Gümüş içinde diğer bir ipucu olur, öngörü sağlar diye paylaşıyorum.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Tamamdir abim emegine saglik onsdan buluruz

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Oğuzum, bu günde çok yoğundum. Dört grafik yordu beni. Ha açıklamaları yazmasam, ayrıntıya girmesem, ben baktım mı görüyorum zaten, ama diğer canlarda anlaşın diye beni çok yoruyor. Onun için bakamadım. Zaten altın onsu bilince oradan yine gereken yapılır diye düşündüm. Yarında onu yaparım. Sevgiler saygılar can kardeşime.

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, grafikte altın ons kırılım rakamını özellikle yazdım, yuvarlak içine aldım. Dolarda bir gelişme olur uçar kaçar bilemem, ancak ons 1818 lerde iken ben kendi adıma gram altın almam.1833/34 kırılırsa alırım. Ya da ons saatlik ve dört saatliklerde alım fırsatı verir o zaman değerlendiririm. Sevgiler saygılar.

gariban_batti için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah hocam değerli abim siz varken bizler daha eminiz maşallah Allah ömür versin hayırlı geceler güzel uykular bilmukabele :)

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Gram icin varmi abi calisma

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam burdan gider mı gümüş alicam 45 bekleyeyim mi düşer mı

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hep birlikte olsun inşallah can kardeşim. Benim uyku saatim geldi. Yaş belli.49.9. Zaten senin gibi usta sitedeyken ben niye hala buralardayım onunda anlamadım. Site emin ellerde. Ben uyuyorum, hatta uyudum bile:)))Sevgiler saygılar.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hatırın var olsun can kardeşim. Sevgiler hürmetler.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Emeklerine sağlık hocam bereketli haftalar

0BeğenmedimŞikayet

gariban_batti ()

Hakan kardesim hemserim elime bir miktar nakit gecti buralardan grama gireyim mi beklemelimiyim murat iptal olmus soramadim siz degerli arkadaslarin fikri onemli benim icin

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeklerinize sağlık hocam. Çok teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Hurmus ()

Elinize emeğinize sağlık hakan hocam

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Düzeltme: üyeliğinn iptalmedilmesi yerine otomatikmen "güvenlikte" diye yazılmış.

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Emeğine sağlık Dostum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum