Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:00:11
EUR 34.8238 08:00:11
USD 32.3379 08:00:11
ALTIN ONS $2301.8900 08:00:11

Konu: usdcad

usd CAD

1,25783 Grafiğin merkez destek direncidir. USD yukarı kıramadıkça hedefi aşağılardır.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın Hocam siz canınızı sıkmayın meyve veren ağaç her zaman taşlanır onun için önünüze çıkan engelleri hiç düşünmeden sağlam adımlarla hedefe ulaşmak umuduyla...

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Telafi_ ()

tşk. ler. Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Merkezben ()

Gumuste haftaya yukselis devam mi
Ustad

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Dostum dolar Euro paritesi için bir çalışmanız var mı nedir beklentiniz

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayin @calculator lütfen paylasimlara devam edin faydalanıyor uz. Allah razi olsun destek direnci bilmeyen benim gibiler icin cok önemli
Bol kazanclariniz olsun

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Emptialarda düşen boxların belli seviyelerini aşağı kıramadı. 8 kasım döngüsünde yükseliş devam eder. Bununla ilgili grafik attım sizi etiket yapayım gümüşe ait

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Üstat gann uğraşıyorsunuz heralde önümüzde döngü var bu döngü tepemi dipmi yapar

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

yeniyim diğer grafikleri ufak tefek çözdüm de bundan anlayamadım bu arada 1 verildi altında büyük emek verildiği aşikar

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Platin çizimini PC ye geçince platin sayfasına atarım hocam

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Aleyküm selam hocam, dolar grafiğini paylaştım başka bir yerde sizi etiket yapacağım bilgisayara geçince

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Full liklere verildi

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamlar hocam

Platin beklentiniz nedir hocam

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım derdim like değil. 1 hafta önce yetkiyi aldım. Çizimlerimden herkes istifade etsin istedim. Teknik analiz çizen arkadaşlar var bunlarda Gann analizi. Bir kaç farklı analiz çeşidini bir araya getirip teyitler alarak daha isabetli öngörülerde bulunulabilir oysa ki , her analiz çeşidi bizim için farklı teyit aracı olur.

doitlike için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

doitlike ()

Onlara inat layk attim

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam 450-500 yatırım aracında klasik analiz, Gann , arz talep bölgeleri, zaman analizi grafiklerim var ama kimseden bir beklentim olmadan büyük emeklerle hazırlayıp paylaştığım grafiklere olumsuz 2 puanlama vermişler. Like derdinde değilim ama olumsuz puan verenler çıksın yazsın neresi yanlış. Bir şey bilmediklerinden korkakça negatif puanlama veriyor. Ben bu grafiği 2011 den günümüze kaç box çizerek günümüze taşıdım. Eğer sitede yazdıklarımız silinmiş olsaydı tüm paylaştıklarımı silerdim.

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Şu grafiğe negatif 2 puanlama :)) Hasetlik mi? Cehalet mi? anlamak mümkün değil.
Ne dersin @ASRN hocam?

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ASRN hocam,
2011 den başlamış boxın pivot noktasını gösterdiğim 5 box çizerek takip ettiğim ve faydalı olsun diye attığım grafikteki puanlamaya bakar mısın?

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamlar

Platin beklentiniz nedir hocam

1BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Selamün aleyküm günaydın hayırlı sabahlar sayın hocam maşallah çok güzel grafikler atıyorsun yakın zamanda çok güzel yerlerde olacağına inanıyorum kolay gelsin sayın hocam. dolar TL ile destek ve dirençlerle ilgili bir çalışman varmı hocam. aeo. kib

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum