Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 16:29:05
EUR 34.7122 16:29:05
USD 32.3797 16:29:05
ALTIN ONS $2333.6400 16:29:05

Grafiği gönderen: Nicotinee

⭐⭐Nicotinee ()
Bitcoin

Binance 3,4x yaptı, paribu 4,5x temmuzdan bu yana :)

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Bende suan için satılık bir ürün yok

Denizcek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Rica ederim bol şanslar

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizcek ()

Hocam iyi akşamlar. İş nedeni ile biraz uzak kaldım. Sepetim sizin onerdiklerinizle duruyor. Guzel kar
görünüyor maşallah. Okuyacagim paylaşımlarınızı ama bir değişiklik yok değil mi elde tutuyoruz satım yok. Satmamiz gerektiğinde ekleyebilirseniz beni teşekkür ederim sizlere. @Nicotinee @Sherloch @Cyrpto_0 @CoDeX©

0BeğenmedimŞikayet

pehlıvan1819 ()

Eksik olma kral tamamdir

Cyrpto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Tamam ilginize tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Ayı piyasası demek sadece düşmesi demek değil ki ozaman da çok x2 ler yapıyoruz @Sherloch ayı piyasasını daha çok sever sorabilirsin :)) ayı da al sat boğa da al tut bu iş zor degil o kadar suan boğadayız rahat olabilirsin :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

aynen bende kardesim.

1BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam cripto piyasasında uzun vadeden korkuyorum. Ayı geldiği zamn tüm paramızı götürecek diye telasa kapılıyorum. Yoksa acelem yok Haziran 2022ye kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

1 :)) fakat çok daha fazlası da var neden hep kısa vade al sat düşünüyorsunuz yatırım tercihlerinizi bu dönemde değiştirmenizi öneririm ytd

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Haklısınız hocam. Xlmde uzun zamandır cıkıs yakalayamamıs. Enj yakın zamanda yükseliş görmüş. Xlm hedefiniz ne hocam. Kısa vadede nereyi görebilir

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Ben yazdıklarım da sizler istedikleriniz de ısrarcısınız :))

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Manaya ne dersin hocam

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Hangisi gerçek hareketi etti ki :)) ne alsanız kazanacağınız bir piyasa içindeyiz bugün xlm demiştim kaptan da xlm demiş enj band rvn ont hepsi alınabilir bence ytd

pehlıvan1819 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pehlıvan1819 ()

Hocam ne alalim kafalar çok karısık hareket etmemiş neler var sizin beklediğiniz tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Kazancın daim olsun sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun etc btg ada ve bat benim en sevdiğim coindi bir zamanlar 0.2xx centlerden alıp aldırmak için çok uğraştığımız aklıma geldi :))

Nicotinee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nicotinee ()

Merhaba değerli dostum @Cyrpto_0
Bu sadece yerli borsadakiler, geçen 2 haftada bat ve lrc beni ihya etti, herkese dedimki market listelemeleri ilizyondur bat alın dursun kimse pozisyonda değildi, 3,5 liradan aldığımız lrc leri 10,5 liradan sattıktan sonra sayısız defa alıp sattık, çok küçük hacimlerle jeton alıp satmama rağmen 2x geldi kısa sürede :)

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Bu sepette bulunan ürünlerden 6 adedi benim sepette de bulunuyor demek ki yol dogru kaptanın çizdiği yolda gitmek en mantıklısıdır her zaman :)))

0BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Tamam tesekkur ederim

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

1.65 olacati. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

1.68 alim ve satim bolgesi. Hala olumlu. 1.85 veya 2. ustu gelmesine kadwr beklemek mantikli. karar senin. ytd

Fadime07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Dun 189 gordu sonra 142 kadar dustu tepeden satip adet artiriyim diyorum ama bir turlu tepeyi tutruramadim

0BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Nicotinee ()

0,56 usd satacağım ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Super 1.72 gecerse 1.85 mutlak gelir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Hocam rvn hedefiniz ne acaba

0BeğenmedimŞikayet

eminaz ()

Bereketli olsun :)
Bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Ont iyice sıkıştı, ama elimdeki parayi ekleme ve vurka icin tutuyorum. luna ve Sol alim fırsatı vermiyor. Axs da oyle..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum