Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 03:08:22
EUR 34.9136 03:08:22
USD 32.5455 03:08:22
ALTIN ONS $2317.5200 03:08:22

Konu: Shıba yeşil rakamı görürseniz

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Pembe hayalleriniz gerçekleşebilir.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

@Onursal5701 hocam grafikteki direnci daha ne kadar süre geçemezse satmak gerekir

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

ben 47 den almıştım stop patlattı şimdi 621 den tekrar aldım. senin ortalam ne

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Evet aldım kardeşim

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

nasılsın aldın mı shib?

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Valla yeşilde olsa tuzak riski var.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Yeşil rakamı görürsek ?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İzleyeceğiz.

Grsynhr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Changee ()

İnsallah görürüz bol kazancımız olsun

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hayır çıkmadı anacak şimdiye kadar çok harika kar yazdı 0,00012 ye kadar beklemeyi düşünüyorum. ytd

Changee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Changee ()

Zararınız çıktı mi

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Cikar mi usta oralara

1BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hiçte ürkütmüyor bir defada 15 000 000 $ 12 000 000 $ lık alıyorlar nasıl ürkütmekse:))

Yeşim07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

SHIB artık insanları korkutuyor geçmişine bakinca cok canlar yakmış oyuzden yükselmiş zirve yapmış talep yok ama güzel alsat fırsatı oluyor :)

0BeğenmedimŞikayet

acemiekonomist20 ()

Haklısınız teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bakınız SPK kurallarına göre, bir kişiye özel olarak yazılan her yorum suç olabiliyor. Fakat bu yorumu ben kimseye özel olarak yapmayıp , bir gerekçeye dayandırarak "grafik, temel analiz haberi v. s " istediğim analiz ve öngörüyü yazabilirim , bu benim kendi düşüncem olur. Fakat sizin sorduğunuz gibi sorulara yazılan cevaplar yönlendirme olur. Ben analizimi ve grafiklerde öngörümü "ise, eğer, şayet, - sa, se "gibi şart kipleri ekleri ile belirtiyorum. Onları takip etmek ve olabilirliliğine karar vermek okuyucuların işi.

acemiekonomist20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Kıymetli ve çok muhterem arkadaşım, bu sorular bende cevapsız.

acemiekonomist20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemiekonomist20 ()

Buradan biraz aşağı salar mı acaba yoksa girmeli mi?

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam ben like mi vermiştim bu arada emeğiniz için teşekkür ederim takipteyiz...

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sabah alt grafiği attım 7 beğeni olmuş. Bende üstünde fazla durmadım ilgi az olunca. Şimdi yayınladığım zamandan sonra 0,49dan 0,63 e çıktı

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

neyse hocam ben unuttum olayı her şey için yine de teşekkür ederim. umarım bol kazançlarınız olur. hayırlı akşamlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sizin art niyetli sorduğunuzu ima etmedim. Yönlendirme tabiri başka şekilde kullanılıyor.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

dediğiniz doğru hocam itiraz etmiyorum ancak bende art niyetli olarak sormadım. neyse hocam konuyu ben unuttum her şey için teşekkür eder bol kazançlar dilerim...

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bakınız SPK kurallarına göre, bir kişiye özel olarak yazılan her yorum suç olabiliyor. Fakat bu yorumu ben kimseye özel olarak yapmayıp , bir gerekçeye dayandırarak "grafik, temel analiz haberi v. s " istediğim analiz ve öngörüyü yazabilirim , bu benim kendi düşüncem olur. Fakat sizin sorduğunuz gibi sorulara yazılan cevaplar yönlendirme olur. Ben analizimi ve grafiklerde öngörümü "ise, eğer, şayet, - sa, se "gibi şart kipleri ekleri ile belirtiyorum. Onları takip etmek ve olabilirliliğine karar vermek okuyucuların işi.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam yönlendirme yada art niyet yok yalnızca den her riski alarak dediğim gibi alım yaptım batarsa batsın ama yine de insanız işte merak ettiğim için sordum çünkü sizin görüşünüz benim için önemli neyse en iyisi bu soruyu sormamış olayım ben kimsenin benim yüzünden zan altında kalmasını istemem yada kimseyi o pozisyona düşürmekte istemem. cevabınız için yine de teşekkür eder bol kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben bu tarz yönlendirmeli sorulara cevap vermem.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam sizce Shiba 0,00002370 seviyelerini görür mü yoksa yukarı yönlü hareket eder?

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Merhaba abi. İnşllh diyelimmyüklü bar bende biraz. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum