Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:20:40
EUR 34.7748 01:20:40
USD 32.4684 01:20:40
ALTIN ONS $2337.9850 01:20:40

Konu: Gram altın türk lirası son durum

Gram Altın türk lirası saatlikte 553.94 üzerinde pozitif görüntüsü devam ediyor.macd sıfırın üzerinde pozitif yeşil alıcılı takip ediyoruz satış baskısı görülmüyor.dpo sıfırın üzerinde pozitif.parabolik sar 545.00 bölgesinden gelen destek sürüyor üstten 559.00 bölgesinden bir miktar satış baskısı görülüyor.islem hacmi yeşil alıcılı mumları yerine bir miktar satıcılı mumlara bırakmış durumda.üstte 562.00 bölgesinden kâr satışı gelmiş tekrar bu bölge üzerinde kalmaya çalışıyor 550.00 üzeri pozitif görüntüsü var.ytd

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Demir_21 ()

Emeğinize sağlık teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Sagol sevgili dostum sabah ola hayrola iyi geceler hepimizin cumasi mubarek olsun insallah

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Onun gümüşünü sana inşallah sabah atayım sevgili dostum

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vavv ()

tmm abi hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Bunun gumusu yok mu sevgili dostum guzel olmus baya

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dostum para verseler sizin gibi adam bulamazlar. vallah helal olsun herkese cevap veriyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Tam hak eden değerli bir insana vermişsiniz, elinize sağlık.
Boşa gitmesin beğenileriniz. :)

Gümüşalanadam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Değerli kardeşim profilime girip inceleyin soruyu benim verdiğim detaylı cevapları herşey var orada saatlerdir yazdım saygılarımla

T_ayla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Amin bil mukabele

0BeğenmedimŞikayet

T_ayla ()

Hangi veriyi hocam. Saat kaçta.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık değerli kardeşim teşekkür ederim

Gümüşalanadam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ben kimsenin alımına karışmam ama ben veriyi görüp karar vereceğim bilgin olsun

vavv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Amin inşallah Allah razı olsun sizinde cumanız mübarek olsun bereketli bol kazançlar dilerim

vavv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim sayın hocam şimdiden hayırlı cumalar bereketli bol kazançlar dilerim sağlıkla inşallah

Salih_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşalanadam ()

Kolay kolay like vermem emeğine sağlık usta

1BeğenmedimŞikayet

vavv ()

olcay abi burdan gram yada gümüş alsak cok mu kötü olur yoksa iyi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Olcay kardeşim Ellerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

vavv ()

cuma gecemiz mübarek olsun abi

0BeğenmedimŞikayet

vavv ()

ellerine saglık olcay abi cuma gememşz mübarek olsun

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim güzel insan

mali_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

Emeğine sağlık kıymetli kardeşim..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum