Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0753 22:30:25
EUR 34.9554 22:30:25
USD 32.4862 22:30:25
ALTIN ONS $2335.0300 22:30:25

Grafiği gönderen: Ben_Demiştim

⭐⭐Ben_Demiştim ()
Sterlin
Değerli arkadaşlar bu benim iki hafta önce paylaştığım grafik:

Bu da grafiğin son hali. Destekleri açık açık görüyorsunuz. Bu hafta itibariyle haftalık bollinger bandına giriş yaptı. Yaptıktan sonra geri çıktı ama neyse. Düzeltmeyi genel itibariyle yatay bir çizgide yapıyor. Hesaplarıma göre gelecek hafta düzeltme tamamlanacak. Düzeltme tamamlandıktan sonra olacakları görmek için önceki düzeltmelerden sonra ne olmuş bakmanız yeterli.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

ellerine sağlık üstad

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Sağol hocam. geç olsun güç olmasın. Hayırlı geceler.

3BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Tobo varmış. Ancak o tobonun çalışması için 13.18'i kırmayacaktı. Hadi kırdı diyelim 13.12'yi kırmayacaktı. Şimdi bir kaç gün sarsıntılı geçer. Ancak o da dolar gibi bir kaç haftaya hedefine varır. Sakince beklemeli.

Kurtu16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Hocam gbp saatlikte tobo mu var

3BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Fazla umutlu olmayın :)

48Cakir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Çünkü
1. Günlük grafik bir süreliğine zayıf al sinyali vermişti ama güçlü sat sinyali vermek üzereydi.
2. 15 Kasım'da başlayan hafta da dahil olmak üzere DXY coşacak.

3. GBPUSD haftalık grafiği 19 Temmuz'da başlayan haftadan beri sat durumunda. Kırmızı çizgiyi geçip bir kaç hafta üstünde tutunabilse güçlü al sinyali verecek ama her defasında kırmızı çizgiye gidip kafasına çekici yiyor. 1.3802 geçilmeden al sinyali gelmez.

helfiri_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ya_ve_sin_ ()

Bukadar sert düşmesi benide şaşırttı

helfiri_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

helfiri_35 ()

Hocam İngiltere mb faiz artış sinyali verdi ama şuan bütün paralardan tokat yedi nasıl toparlicak bu kraliçe 13.30 dan iki saatte nasıl düştü anlamadım gitti

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Hocam bu hafta veya gelecek hafta dolar biraz geri çekilme yapıp alim firsati verir mi acaba?

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Teşekkür ederiz emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Önceki beklentim şartlı bir beklentiydi. Ekim ayının son haftasını ve Kasım ayının ilk aftasını haftalık ağırlıklı hareketli ortalama altında kapatırsa Kasım'ın ortasında onsların canına okurlar demiştim.
Ekim ayını haftalık ağırlıklı hareketli ortalama üzerinde kapattı. Bu haftayı da öyle kapatırsa bir süre onslar rahatlar.
Ancak 1800 üstünde haftalık kapanışlar görmediğimiz müddetçe düşüş trendi devam ediyor demektir. Bunu sakın gözden kaçırmayın.

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Seçim'e ne dersin üstadım :)

2BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Açıkçası üstadım. Herşey belli de bu defa süreci nasıl durduracaklar ben de onu merak ediyorum.
Öncekinde MB başkanını görevden alarak ve faizleri harlayarak durdurmuşlardı. Şimdiki pek faiz yanlısı değil. Zaten göreve başladığı gün 1 lira yükseldi neredeyse. Aşağı hareket için ne tip bir tetikleyici kullanacaklar acaba :) Çünkü faiz arttırması söylemlerine ters. Bence kafa yormak için güzel bir soru.

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Üstadım öğrencilerimin pandemiden dolayı eksikleri vardı. Onları toplamaya çalışıyordum. Şükür topladım. Yön belli olunca bana pek iş düşmüyor gibi :)) ama günlük grafikte 8.80 den başlayan bir yükselen flama var. 2018'deki olaya çok benzetiyorum. Bu son hareketten sonra artık bir kur şoku yaşarız gibi.

2BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Sayın üstadım selamlar. Sen de pek görünmüyorsun buralarda...
Sayın @Akif44 ve @DAHDr üstadlar 10.4, 10.5 gibi rakamların teknik açıdan beklenebileceğini belirtmişti hatırlarsan. Sonrasını gerçekten ben de bilmiyorum. Ancak yeni sıçrama için az zaman kaldığı açık.

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Uzun zaman sonra selamlar ve eline sağlık üstadım. Günlük grafikte 8.80 başlayan büyük bir yükselen flama var. 6.9x'ten başlayan hareketin son dalgası mı yoksa bu hareket 11. xx lere kadar sürer mi?

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Ben_Demiştim Sayın hocam
İyi Akşamlar , Emeğinize ve yüreğinize sağlık.
Saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum