Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:08:57
EUR 34.7748 14:08:57
USD 32.4684 14:08:57
ALTIN ONS $2337.9850 14:08:57

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Alt ürünlerde yavaş yavaş ETHye geçiyorum. Haftalık bazda muhteşem bir W var. Hareketin devam edeceğini hatta yeni başlayacağını düşünüyorum. Fedden gelecek olumsuz haberlere karşın nakit bulundurmaya devam ediyorum düştükçe alacağım.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Üst yorum 1 günde zengin etti :)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bereket versin hocam

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

şimdi anladım Hocam bu şekilde çifte kar olur sağolasın bunu ufak ufak deneyeceğim en azından öğrendiğimiz kar olur

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Estafurullah kızmak değil millet anlamıyor

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Düşsün hocam beni bağlamıyor ki niye öyle kızdınız :)

furkancanan3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Güzel kardeşim yarın FED var ondan düşüyor

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Durum aslında pariteler üzerinden daha iyi. Mesela ben BTC fiyatına bakmam bakiyemde. Adetime bakarım. özellikle ETH/BTC paritesinde çok işlem yaparım. 0.060 lardan çevirdim hala tutuyorum mesela. 0.120 lere kadar. Fırsat gelirse tekrar çeviririm. Bu alt ürün paritelerinde de aynı şekilde. SHIB mi yükseldi direk BTC ye çeviririm. Düştü mü bir daha BTC leri SHIB e çeviririm.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Anladım Hocam kazancın bereketli olsun inşALLAH
bir ara bizde 29-30k larda btc ve eth almıştık onlarla birkaç majör aldık nette videolarda capraz paritelerin negatif yorumları sebebiyle çıktık tecrübe gerekiyor sizde mevcut biz kafa yoramadık öğrenmeyede.

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

ETH paritesinde karda olduğum ürünler ile ETH alıyorum. TETHER bazlı değil

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam eth paritesi ile mi alım yapmaya başladınız yoksa çıkanların yerine eth nin bizzat kendisini mi alıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

teacher45 ()

Elimde hocam unutmalik aldım elde nakitte var düştükçe diğer coinlerden ekleme yaparım.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

20 hedefi var. Dipten aldıysanız tutun. Yeni giriş için riskine değmez

teacher45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

teacher45 ()

@Luciferr01 hocam mana da elde bulundurmalimi mataverse devam edecek çünkü artık.

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Eth candır hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum