Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 09:50:32
EUR 34.8409 09:50:32
USD 32.4375 09:50:32
ALTIN ONS $2301.5000 09:50:32

Konu: gümüşons box

8 Kasım döngüsü çok riskli döngüdür, rekorlar (dip ve tepe) bu ay da görülür. Elde mal varsa stop belirlemek elde mal yoksa alım yeri belirlemek gerekir. Düşen bOxıma göre 23,5 altı ayı üstü boğa bölgesidir. Stopsuz işlemler riskli olabilir.
Grafiğin sağındaki değerlere bakın. Kırmızılar zorlu dirençler maviler arası karar bölgeleridir. bu orta vadedir. Alt boxları kapattım kafa karışıklığı olmasın diye.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Keremini alt yorumda sorunuzun cevabı

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Abdullah6363 alt yorumda döngü ve ne yapılması gerektiği yazıyor. Gümüşü 1-2 senedir takip edenler zaten deneyimlemişlerdir ya da grafiklerinize bakarsanız kasım ayına görürsünüz.

0BeğenmedimŞikayet

Canka71 ()

Sayın @calculator çok teşekkür ederim. Ben de sayfanızdan grafiği arıyordum. Kolay gelsin.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Canka71 aradığınız bilgi alt yorumdadır. 8 Kasım Döngüsü (10 gün ilerisi gerisi etkisi sürer) rekor dip ve tepelerin genelde görüldüğü tarihtir. Alt yorumda

0BeğenmedimŞikayet

meczupavukat ()

hocam vakko jants ve bagfs bakabilir misiniz Selamlar

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam 23,5 üstüne atarsa sorun olmaz. Atamazsa sıkıntı oluşturabilir.
Kimseye Al sat diyemiyoruz. Sadece almadan önce stop belirleyin diyorum.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bunları siz biliyorsunuz ben gümüşte yeni yatırımcıyim döngü nedir ne zaman olur hangi tarihleri kapsar bilmiyorum burdan düşer mi daha sadece bunu öğrenmek ıstiyorum hocam kilitlendi ekran

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam 8 Kasım döngünün genel tarihi. Döngü etkisini 28 Ekim - 18 Kasım arasında gösterir. Belki Fed ile biter belki de fedden sonra da devam eder bunu bilemeyiz.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam herkes fed bekliyor yarınki alım için siz 8 kasım diyorsunuz benim kafam çorba ben şimdi stop olurum. zarara buradan döner olmam düşer napicam ben teknik zaten yok

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam bankalara alta emir girmiyor mevcut kur altına çok hızlı gelişti bana gore çünkü teknik bilmediğim için ne nereye gider göremiyorum bunu da kırdı napicam söyleyin beklesin mı çıkayım mı zararda

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Selda09 alt yorumda stopa dikkat çekmiştik.

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Şu an için 23.5x i bir defa denedi ama yeniden pek de yukarı gidemedi. Sanki bir deneme daha yapacak gibi. Tabi ikinci denemede de kıramaz. Artık kaç defa dener orasında bilemiyorum. Bu yüzden almadım, bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeğinize sağlık sn @calculator

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Desteklerde tutunup tutunamayacağına bakmak lazım. Destekler kırılırsa alım yapılmaz beklenir.

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Emeğinize sağlık hocam. Bende teknik yok o yüzden bana çok karmaşık göründü. Ben de öyle bir şaka yapayım dedim :)

Haritaya baktığımda benim kendim için anladığım şey, 23,5x Li destek kırmızı/güçlü dediğiniz için orada bir miktar alabilirim düşüncesiydi. Eğer 23.5x i aşağı kırarsa ondan sonra gelem desteklerin daha zayıf olduğu ve bir önceki aldığımı stop yaparak diğer alt desteklere inmesini bekleyebileceğimdi. Ve diğer alt kırmızı destekte yeniden alım yapabileceğimdi. Doğru düşünmüş müyüm?

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım gann sadece ay döngüsü ya da mevsim döngüsü tarihlerinden ibaret değil.
Bunun grafiği var, grafik içinde her çizginin bir anlamı var.
cycle geçişleri, döngüler, açılı trendler, fiyat zaman, şekil zaman , fibo çemberi, box çemberi vs... Hepsinin bir anlamı var.

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Hocam bu ne :)) astroloji doğum haritama bakıyor gibiyim ;)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Alt yorumdaki grafik ve yazılanlar takip edilmelidir.

1BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Kisisel fikriniz onumuzdeki gunler icin ayı mı boga mı?

5BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Gümüşteki görünüm alt yorumdaki grafikte belirtilen şeklini aynen korumaktadır.

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

8 Kasım dip tepe günü ama belki önceki veya sonraki haftada gelebilir hocam . 5 gün gecikmeli de oluyor bu dip tepe günleri

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Emeğinize sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum