Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:37:59
EUR 34.8238 08:37:59
USD 32.3379 08:37:59
ALTIN ONS $2301.8900 08:37:59

Konu: :)))

Bazıları utanır belki :)

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Üstat bat ne zaman ×2 yapar kulakla açılış yapmış diğer kulak çıkacak an meselesi gibi sanki basayim diyorum 50bin ne dersin benim eksik kapanır mana hep aklımdaydı yürüyecek ama ne zaman korktun yüklü girmeye neler yaptı vay be

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özkannnn ()

Ben özkan usta değilim onla karıştırıyorsan onuda tanıyorum ama burdan

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Hadi işine bak ya özkannn ustaaa

Özkannnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özkannnn ()

Sayfana değil buraya yazıcan ben sana beni etiketle dedim istersen şimdide gireriz güveniyorsan öle konuşmakla olmaz icraat göster

0BeğenmedimŞikayet

Özkannnn ()

Neden giremedin peki iddaya bana söyle şundan giremedim de görsün insanlar

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Git sayfama oku o gün sana neler yazmışım öyle gel :)

1BeğenmedimŞikayet

Özkannnn ()

Niye giremedin o zaman iddaya yemedimi söyle niye giremediğini tebrik etcem seni

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Ahey ahey sen gibi adamları çok gördüm ben hadi şimdi işine bak :)

0BeğenmedimŞikayet

Özkannnn ()

Senle ben artık tartışmam kardeş git sen altınla ilgilen bi iddaya bile giremedin rezil olcam diye benimle tartışma artık sen oke yazma banada

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Anlayışına hayran kaldım hiç bişiden anlamayan üstad :)

-1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Senin beynin bu kadar çalışıyor işte :)
Git bak grafikten yazdığım da fiyat neymiş :)

0BeğenmedimŞikayet

Özkannnn ()

Mat icin yükseleceğini biz 1 ay önce söyledik1.26 daydı co in 2 olmuş yenimi söylüyon

0BeğenmedimŞikayet

Özkannnn ()

Mat icin yükseleceğini biz 1 ay önce söyledik1.26 daydı coin 2 olmuş yenimi söylüyon

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum