Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 08:02:17
EUR 34.7856 08:02:17
USD 32.3956 08:02:17
ALTIN ONS $2307.8300 08:02:17

Konu: dolar merak edenler ıcın..

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

kostursalar bile rahvan kostururlar
azizim.
")
kontrolu kacirmadan

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Aynen kardesm çok karışık bir durum kestirmek çok zor dikat etmek lazım herzaman

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Insanın elimde mal olunca senin gibi düşünüyor @Avaz kardeşim. Mayis dan önce de düştü. 19 Mart da 6.09 du..22 Mart başkan gitti dolar ile 7 ye vurdu bi gece. Bu yıl Şubat Ayı ve Mayis ayı onslar sayesinde ve Mayıs da dolar desteği de vardı zirve için. Şu an dolar desteği onsun yüzde 30 desteği ile burda. Mayis dan bu yana ons 26 demedi. Gümüş de demeli diyoruz ama demiyor. Bugün platin ons yukarda 10 lirs arttı platin. Gümüş de en azından bi 6.45 kapatmalıydı. Olmuyor olmuyor. Gümüş yarını FED bekliyor. Umarım senin dediğin gibi olur ama sanki 2 gün içinde 22.80 i yaktıracaklar gibi duruyor. Bunların derdi enflasyon ve emtia yükselişini de büyük bir sebep görüyor ve faiz de artırmıyor ise geriye ne kalıyor! Nasıl tutuyorlar ise öyle tutmaya devam gibi duruyor. Tabii bu sefer fikir değiştirip bi koşturalım derseler durum sizin istediğiniz gibi olur. Ama dikkatli ol yine de. !

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Haklısınız efendm
Ama çok derin düştü zaten
Şayet oraya gelirse
Çok bekletir
Benim gozlemim 4 kere giti geldi 7.28 kiramadi fede bir skinti çıkmasa yavaştan kendini 7.45 atıp yoluna devam eder diye dusunuyrum
Çünkü çok gerideyiz
Altn ons en az 1950 çıkması lazm vaktı geldi geçiyor saygılar

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Bu ihtimal hala var ama ha deyince düşmüyor.. hatırlarsanız 7.80 den 6 liraya düşmesi aylar aldı.. o yüzden emtialardan parçalı alım yapıp düşüşlerde .. yukselislerde parçalı çıkıp değerlendirmek lazım ..

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Hocam 6.72 beklentin devam ediyormu?

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler Deniz hanfendi daha çıkmadı, çıkınca düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Emeğine sağlık Hocam

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Zararıniz çıktığında sepet yapın lütfen çıkışlari değerlendirin.. tekrar düşüşe geçerse üzülürsünüz ..

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Müsait olunca bakıp yorumlayım

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba sayın hocam platin yorumlarınız nedir teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Teşekür ederim gram dolar hisse de alıp satıyorum ağırlık gümüş seviyorum alıp satmayı:)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

rıca ederım sepet yapın bıde bır urunu almayın sadece hareket alanınız olsun her zaman..

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bendende sıze lıke .]

SAKARYA_lı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Teşekür ederim bende hep bu sekilde parçalı işlem yapiyorum 7.30 ilk alımı yaptım bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

benı burda burda lınc edecekler . ] boyle bır ıhtımal var ama oraya gıtmedende donebılır .. desteklerden parcalı alım yapın her ıhtımale karsı

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

guzel analiz like )

1BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Allah korusun :)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

6.72 mi kademeli ve sürekli düşüş olursamı 6.72 gelir

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bıde altın oran dusus devam ederse 6.72 goruyorum..

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Şuan için 6.98 yükselen kanal dip desteği görünüyor dik bir düşüş olursa orası gelir ve kırılmazsa alım fırsatı olur.. yine yukarı Denemeleri gelir.. orasida kırılırsa 6.72 önemli destek ordan dönebilir .. daha assa gelirmi derseniz.. tekniken inceledimde dolar en yakın 9 lira uzak taraf kötü ihtimalde dip destek 8 lira gelebilir gibi görünüyor.. dolar 9 olsa onsta 22.80 önemli bir destek görüyorum.. ikisi aynı anda geldi diyelim 6.60 yapiyo.. şu durumda 6.72 gelirse dibe yakın makul bir fiyat gibi görünüyor.. o yüzden 7.30 dan assa düştükçe 15 kuruş arayla parçalı toplanabilir gibi geldi sadece ongorumdur kesinlik yoktur ytd ..

1BeğenmedimŞikayet

Hacı_Cemil ()

Çok teşekkür ederim sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Siz kaç bekliyorsunuz usta?

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

alırsanızda ful olmucak sekılde 7. 30 7.14 7 lıra dıye parcalı alın .. platınde aynı sekılde 309 300 295 gıbı .. dedınız gıbı buralar yuksek elımızde kalma rıskıde var bu yuzden bunları goze alarak paranızın 3.1 veya yarsı ıle sepet yapmak ıstersenız bu sekıl olabılır .. rısk olmadanda kazanc olmuyo.. onslar dusuk sevıyede belkı onslar yukselıp dolar duserse parıte fırsatı verır.. yada bır yukselış olursa seyırcı kalmazsınız..

Hacı_Cemil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hacı_Cemil ()

Sayın hocam
Beklemedeyim. 7 li rakamlardan almaya tereddütlüyüm. Terste kalma ihtimali de var. Hızını alamayip 8 li rakamları görme şansı da var. Haftaya p. tesi belli etmeye devam eder kendini . Gaza gelmemeye çalışıyorum . Biraz nasip biraz da sabır bakalım alım verecek mi? Hayrlisi olsun herşeyin sizede Allah yardımcınız olsun . Bu iyi niyetli yorum ve açıklama yapmaya çalışmamızda dolayı Hayrlı akşamlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bır fıncan kulp bıde ter flama var nereye kırılacak bakalım. 9.63 uzerı yukarı ..9.50 altı assa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum