Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:51:18
EUR 34.9839 20:51:18
USD 32.2051 20:51:18
ALTIN ONS $2414.8350 20:51:18

Konu: dolar merak edenler ıcın..

⭐⭐__Deniz__ ()
Gram Altın

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

hızlı cıkan hızlı dusuyo aklında bulunsun

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Cok hizli cikti satsam mi tutsam mi bu cikis faiz kararindan oldugu icin kalicimi zaten yari tl de idim bozmadim belirgin bir dusus olmazsa alamadan devam ederse diye kismet offf offf

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

zaten gorus paylasmaya kalmadıkı . ] 6.70 bı gectı baktım 7.70 olmus ne ara oldu onu bıle anlamadım . ] ben en son 6.90 da kalmıştım . ]en son bı grafık atmıştım oda gumuş destek dırenc dıye 7.70 ken sonra dususe gectı zaten..

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ama orda 7.20 ye kadar var sanki ben mi anlayamadim ki eskiler diye bakmiyordum ben oraya

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Gün döndü artık denizin soğuk rüzgarıda soğuk esiyor:)))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ben görüşlerimi hep yazıyorum duvarimdan okuyabilirsin canım

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Sen benden esirgeme fikirlerini ama

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Denize yakinim ama bizde basladik

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Gündüz iyide gece sıkıntı başladık kombi yakmaya

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Sagolasin abi ankarada havalar nasil

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Allah gönlüne göre versin kardeşim kolay iş yok takılıyorum ben kazanabiliyorsan böyle devam edersin

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Umarim bir gun bende boyle soyleyebilirim

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

yok canım baskalarının fıkrını mumkun oldugunca okumamaya calışıyorum cunku etkılenıyorum .. yanlış kararlar alıyorum.. kendı analızımle alım satım kararı almak daha ıyı oluyo benım için tesekkur ederım

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bosverin deniz hanim arkadas sorarmisin oda gelirmi demisti ilgilenirseniz bana yazarsiniz ben elci

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Hayir veti saati geldi ekrana fikkat vs al sat tavsiye yok herkes heran ekranda olmuyor malesef is yogun once kazanalim ki burda batiralim dimi

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Biliyorum zaten itibar edip işlem açmayacağınızı saygılar

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Teşekkür ederim ben kendi halime takılıyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Şuradan al buradan sat haberi demek istiyor:)))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Arkadaşların neyi haber veriyor anlayamadım canım .. bana ne haberi verecekler :)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben gumusleri satmam ferektigini bilemedim ama tl de var isteyim calisiyorum. Iki gubdur bazi arkadaslar izelden yazip haber veriyor umarim daha az firsat kaciririm. Isterseniz size de ulassinlar ozelden sen tecrubeli ve beceriklisin benim gibi panik ve acemi degilsin

1BeğenmedimŞikayet

Vuslat_14 ()

Anladım beklemek lazım ama yapılacak toplantı büyük bir rol alır

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Merhaba arkadaşim aynen alım yonunde bekliyorum .. birşey yapmıyorum evdeyim oturuyorum :) sen napiyorsun

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Dolarda teknikte düşüş görünüyor.. lakin temel haberlerle yine yükselişe geçerse bilemem .. ben sadece teknik yorumluyorum..

Vuslat_14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vuslat_14 ()

Doların çıkışı altınıda tetikler

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Merhaba arkadaşım siz alim yönünde mi bekliyorsunuz neler yapıyorsunuz gorusemiyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum