Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 04:41:20
EUR 34.7339 04:41:20
USD 32.5072 04:41:20
ALTIN ONS $2392.1450 04:41:20

Konu: Matıc güncel hedef

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Matıc TL ilk verdiğim hedefi şimdi geçti. Bu hedef öngörüsü kaç beğeni alır. Sürekli matıc ile ilgili güncel bilgilendirme grafikleri de yayınladım. 18,16 hedefim tam isabet. Bereketli olsun. Şimdi asıl büyük resimde kahve içimi olur mu 24 lerde.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

psk ()

hocam matic için alım yerimidir baya düştü

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kemalilkan ()

Maticte yuzde 10 kar ile vedalastim hocam analizine saglik :)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Tarih 29 Ekim saat 14:15 matıc TL fiyatı 19,3. 18,4 seviyesine yakın günlük kapanış yapabilir ve buradan geri dönüşü gün içinde olur ise günlük grafikte 24 hedefi oluşur.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

24 günlük mumlarda yani orta vade diyelim. Piyasa bu ne yapacağı belli olmuyor dün belki gece 21,5 aşsaydı 24 e varırdı.

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

@Onursal5701 hocam matiç 15.89 üstünde kapattığında aldım sizin yorumlarınızı sıklıkla takip ediyorum Allah sizden razı olsun sayenizde 25 bin TL kazandım dün 19.60 tan saatım matik coini tekrar gece sizin mesajınızı gördüm 20.080 nı onun üstünde gece 3 kapanışı yaptı 24 lere gideceğini düşündüm o yüzden aldım benim hatam sizin gibi yorumcu bu sayfada nadir bulunur tekrar teşekkür ediyorum yorumlarınız için

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@Elazııığ bak mesela bu alt grafikte büyük resim yani günlük mumlardan oluşan formasyon hedefi 24. 13lerden itibaren ben matıc grafikleri ve hedefleri veriyorum. 15,9 aştıktan sonra yükseliş hız kazanır diyorum, en son kısa saatlik hedefi olarak 20 hedefi verdim dün gece 21,4 lara öıktı ve geri düştü ama destek aşağısına da düşmedi. Verilen hedefler direnç yerleridir oradan alım yapmak olmaz. Sen gidip 20,4 dan alım yapmışsın ama şans tutmamış.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Arkadaşım ortalık tozduman siz hedef soruyorsunuz

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Hocam , matic 24 hedefleri hâlaa geçerlimi

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Arpa yine kaldigi yerden devam eder dimi hocam btc duzelince

0BeğenmedimŞikayet

Evren75 ()

Özür dilerim sizi suçlar gibi sormak istemedim anlamadığım için düşüyor diye sattığım toparlayıp gidiyor satmayıp beklediğim düşüyor size danışmak istedim

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Arkadaşlar genel bir geri çekilme var. Bilmiyorum . Çoğu kâr olan coinler bana sorduğunuz. Arpanın durumu saten alçalan flama idi. Lazio için zaten düşüşü yazdım hep, matıc flama direğini tam çizdi yukarıya ve ordan kâr satışı geldi. Sanki 17,50 de almışsın ve terste kalmışsın gibi soruyorsun:)

Evren75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Evren75 ()

hocam matic düşüyor geri dönermi

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Arpa geçen sefer onur hoca söylediğinde yine böyle hareket yapmıştı. Önce düştü biraz ben korktum çıktım 1 gün sonra zirve yaptı.

Phoebe_buffay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Phoebe_buffay ()

Günaydın grafikler için ellerinize sağlık sayenizde ship bana bayağı kazandırdı çok teşekkürler. arpanın yükselişi ne kadar vakit alır sizce düne göre biraz düşüyor bunları alım fırsatı olarak değerlendirelim mi?

1BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

Hocam tebrik ederim begeniniz verildi bu arada Shiba ne olur?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum