Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:27:40
EUR 34.8238 08:27:40
USD 32.3379 08:27:40
ALTIN ONS $2301.8900 08:27:40

Grafiği gönderen: USTAMM

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Gapli açsa bile önümüzdeki günlerde ben gümüşün tekrar bir alım fırsatı vereceğini umut ediyorum. YTD

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

burda 7 lere tekrr donermi acaba TL deyim bn

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Merakla beklouoruz. Gümüşte altın ve dolar gibi bir zirve mi yapacak ! Yaparsa nereye gidecek ! Yok 24.80 i kıramadım deyip aşağı mi gidecek! HERI05 rahmetlinin bir sözü de var unutmadan gümüş direnci kıramazsa bir alt desteğe gekir güç toplar ve yukarı kapıyı daha güçlü dayanır ve kırar. Bu hafta herşeye gebe.

Merkezben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Merkezben ()

Ora son noktami
Ordan sonra yukari mi peki

0BeğenmedimŞikayet

turkuazgumus ()

Yorumları çok güzel analiz etmişsiniz. Bende alsam mı diye düşünüyorum. Çok faydalı oldu bu yorum

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

dönüp yukarı gidebilir.
ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Ikisi de aynı uzaklıkta. 7.24 gelirse önce daha aşağı gitmez mi ustam ! 7.24 den döner yukarı mi yol alır. !

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bir flama var. Flama yukarı kırılırsa 7.75 hedefli, aşağı kırılırsa 7.24 hedefli olacak.
YTD

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Igne attığı yere kendini de atıyor. Yukari iğne atsa oraya gidip bekler. Aşağı oraya iğne atsa yine oraya gider. Bu gümüşün huyudur. Ama yukarı gider yanar 7.46 ama aşağı gider yanar 7.46
Gümüş 6.56 larda iken bir gece geç saatlerde 6.14 e iğne atmıştı. Burda bir şelaleci arkadaş yavaş yavaş oraya iner demişti. Nitekim gide gele o iğne attığı tepe rakamını geçmeden o iğne attığı yere gelmesi için 2 ay bekledik. Umarım ilk önce yukarı gider ve tüm terste olanlar kurtulur. Sonra iğne attığı yere gider. Son durum nedir Ustam? Yukarı mi aşağı mi? Nereye gidecek?

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Gümüşüm hiç yok kardeşim:) fedden bende korkuyorum o gün metallerde olmam dolar var elimde

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

keşke piyasayı ben belirlesem sana net şu olur desem tüyo versem :)) 3 kasım fed toplantısı sakat, o hafta öncesi herkes tedbirini önceden almak için satış yönüne geçebilir, yani bu hafta dolar sabit yada yukarı, küçük bir ihtimalde olsa alt desteklere gidebilir. gümüş ve altın geri çekilebilir. Tabi veriler olumlu gelirse kim bilir 1 hafta daha sert ve zalım çıkar 8 lere gider belki hafta sonu sert satışlar gelebilir dikkat etmekte fayda var. ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim pazar gece alım fırsatı vermeden yukarı gidecek mi bu ons :)yoksa asagimi beklersin

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Abi iğne atınca ne oluyor?

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

7.46 kırıldığında OBO çalışmıştı.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sezon başı 2 kez gitmişti 2. cide altına sarkmıştı. Genemi aynı şeyler oluyor acaba :)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

7.45 e iğne attı.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

gerçi geçenki düşüşte ben işteydim ama 7,45 e iğne atmış olabilir, ben işteyken 7,48 gördüm ama iğne attımı farketmedim ytd @USTAMM

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

müdür ben 7,74 ü geçersek 8,06 görürüz diyorum. geçemezsek yada fazla orada oyalanırsak gene düşüş bekliyorum. ytd not: Bu arada destek ve dirençler benim düşüncemle ve sezon başı olayları ile aynı görünüyor. sezon başında biz parçalı aldığımızda 7,45den 7,33 e kadar gerilemişti yanlış olmasın 7,32 değdi sanırım sonra 7,80 e çıkmıştık. bu sefer 7,45 e gelip belki ordan 8 e gideriz ytd

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

destek ve dirençler

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

S: support (destek)
R: Resistance (direnç)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam anlamadım.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Biraz açarmısınız bu ne anlama geliyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum