Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 23:11:17
EUR 34.8670 23:11:17
USD 32.5555 23:11:17
ALTIN ONS $2318.0200 23:11:17

Konu: Shıba 4 saatlikte ve günlükte hedef.

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Sizce shıba ikinci kez bir flama direği diker mi?
4 saatlikte küçük yükselen flama mevcut. Bunun hedefi 32ler. Birde büyük flama var.

Bunun da 50 hedefi olur.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hakansever ()

Ship kac olur 290 kırdı

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Daha ilk sayfada shıp grafik analizim. 27 de yapmışım, 32 ilk hedef demişim. 54 sonra demişim. Like istediğim içim dilenci gibi like istiyor onursal polemiği açıldı ama grafik konusu hiç konuşulmadı.

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Kısa vey orta vadeli

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Biraderim 32 yi 27 iken verdim, geldi geçti neyin tartışmasını yapıyorsunuz, beni boşa oyalıyorsunuz. Yorumların yayınlanma saatine tarihine bakmazsınız

Mirhan$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

Daha yükselecek mi yani

0BeğenmedimŞikayet

Mirhan$ ()

40 değil 50 demişsiniz helal olsun valla emeğinize sağlık çok sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Mirhan$ ()

hocam bakın 32 demişsiniz:)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam çok teşekkür ederim ancak dediğiniz hedefi bekleyeceğim: bu arada 3 like hakkım sizin için bitti:(( gerçi biliyorum like sizin için önemli değil ancak emeğe saygı duymak lazım...

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

tekarar çıkışa geçti:) 8000 $ atmıştım 10250 $olmuştu sonra yaklaşık 750$ gitmişti şimdi yine yükselmeye başlıyor:)))

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Nasıl kâr güzel olmuştur galiba.

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Mesaj alınmıştır, teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Salan salsın, o da sizin analiziniz, saygı duyarım. İnsan kısmetini alırmış.

tigres için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu sorulara cevap verdiğim zaman ileride linç yiyorum, sevmeyenlerim çok sayfada. Sürekli dizlayk atarlar, onursal aldırdı, sattırmadı millete, yatacak yeri yok derler

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tigres ()

Biraz sonra aşağı sallacak YTD

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

50 leri beklıycek misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Shıp 7 Ekim tepe direncini test ediyor. Bu 4 saatliği takip edersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Shiba slinirmi burdan usta

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

3.50 olsabari hemen satacam elimdekini ))

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Sizi gümüş sayfasından taniyorum 1 yıl Onceden grafikleriniz ozamanda iyiydi emeğinize sağlık ( rvn try )sxp try grafik çalışmanız varmi

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bana iftira atan, beni kullanıp polemik yaratan kişilerin yorumları şu grafiklere verilen beğenilerden daha fazla beğeni alıyor. Birisi çıkıp hakkımda olumsuz yazsın, bakın görün 10 beğeni alıyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Zaten shıba doge katili olarak adlandırıldı. Bu yakıştırma yapılması boşa değildi.

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Allah onları bildiği gibi etsin ucurdu millete verdiler tepaden 1 dolar olacak diye. )))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Dogenin havasını anası söndürdüğünden beri iflah olmadı. Milyonlarca yatırımcı dogeye karşı negatif oldu. Toplanması güç. O geceden sonra Elon çok uğraştı ama nafile.

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Kardes abisi doge nin hedefi nefesi nereye kadar.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hahaha alemsiniz hocam:) olsun sizin paylaşımlarınız benim için çok değerli alım yaptım ve de bekleyeceğim:) bol kazançlarınız olsun hocam emeğinize sağlık...

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İşte o konu zor. Tam çıkarken elonun köpeği ölür kedi aldım der:)

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

paylaşımınızı görünce yüklü miktarda shiba aldım. bu arada büyük flama için belirli bir zaman aralığı var mı tahminen ne zaman gelebilir?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum