Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0647 09:21:04
EUR 34.7298 09:21:04
USD 32.5980 09:21:04
ALTIN ONS $2381.2000 09:21:04

Konu: Altın haftalık grafik fincan kulp nizami oluşum.

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Devam ederse gram fiyatı hedefi yukarıda yazıyor. Siyah çizgi karşısına denk gelen seviye

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Evet bakın burda sizden bahsetmiş ve bahsettiği o yorumu da buldum ve sise attım. Hiç yalan dememiş size de uyarısını yapmış dostane şekilde sayın @_LegendComeBack_ alt yorumda size nasıl kötü bir şey yazmış, bu mu hakaret yorumu. Bu yorum yüzünden mi gıybet ediliyor.

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

O günlerde kim meşhur olmuştu lospass diye bir arkadaş , hatta başka birde mesaj yolladığı hesap vardı adidem idi galiba. 7,80 lerde düşüş olacağını yazmıştı velhasıl oldu , tebrik ettim şahsen başarılı analizi için. Fakat ons 21,5 lere geldiği zaman , bilmesinin de büyük etkisi ile inananları çoğaldı ve bunu kullanarak çok daha aşağı ons rakamlarını telaffuz edip hem alım tarafında beklenilmesi gerektiğini hem de zarar kes yapılıp alttan alımla maliyet düşürülebilir diye yorumlarda bulundu. O esnada kendisini uyardım ve engel attım her iki hesabınada. Sen bile 21,5 seviyesinden sonra yükseliş yönlü olmaya başladın. Şimdi 6,50 lerde alım yapan birçok kişi bu yatırımdan sanal rakamlarda güzel artış elde ettiler, bu bekleyiş nereye kadar olur? Dolarda bir geri çekilme başladığı an gümüş gramda edilen karlar fazla erimeden satış olmaya başlar.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Altın sayfasında da çizmiştim ve bir arkadaş senin çizimin sanıp açıklama istemişti ve sende onursal burdan ons tarafının yukarı döneceğini düşünüyor diye cevap yazmıştın.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bunu hatırlıyorum. gram altınla ilgili @NİLSUDE hanım da birkaç kez fincan kulp grafiği çizip 670'lerin gelebileceğini gösterdi. Onu da hiç ettiler sağolsunlar.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@celik2119 bak bende 1 fincan kahve ile 550lerde iken gram altını 667 olarak sunmuşum. Tabi kahve fiyatları çok arttığı için millet içemiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Engellenen kişiler neden engellendiğini alt yoruma bakıp anlasın. Kimseye ayrı ayrı izah gerekmez. Engelleyen kişiyi sizde engellersiniz engele engel olur biter.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bakın @WiTCH savunucuları ve taraftarları görün grafik analiz öngörüsü nasıl oluyor anlayın. Körükörüne bir kişinin üstüne yürümeyin. O kadın üye burda birçok analiz yapan , grafik yayınlayan kişilere hakaret etti , iş bilmediklerimizi ve siteyi zarar ettirdiğimizi yazdı. Yükselmiş ve satış yerleri gelmiş iken yan hesaplar ile sayfaya çıkartma yapmış. Beni burda iki üç kişi kötülüyor onlarda boş işler uzmanları. O @WiTCH kadın üyesinin iş bilmediğimizi ifade ettiği grafik formasyonu ile alay wdiyor ya alın size o alay ettiği grafik ve formasyon ve hedef fiyatı. Formasyon hedefini kaç vermişim bakın utanmayın 667 yazıyor. Beni engelleyen engellesin umurumda değil, arkamdan laf söyleyen söylesin umurumda değil. Ben çok kazandım, evde yatıyorum, yatırımım yok, 7 kilo ile biraz altın var sadece. Ama bana laf söyleyene aynı şekilde cevap veririm.

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight67 ()

Tamam sağolun

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bu tarz sorular yatırım tavsiyesi olduğu için cevaplamama hakkımı kullanmak istiyorum izninizle. Vebali büyük çünkü. Özür dilerim.

Moonlight67 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Moonlight67 ()

Eşik aşıldı diyebilir misiniz aylar sonra zarardan çıktım bozmakla bozmamak arasındayım

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Rasyo terse dönmek üzere maalesef, yeniden iniş sinyali üretmişti. O yüzden gümüşün yarısını çıktım. Tuttu 24.60 üzerine attı. Dedim ya, agam biznen eyleniyi. :D

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Rasyo direniyor. Yoksa şimdiye çoktan 28 onslar ekranda idi.

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Çeyrek gram kabul edilir.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Dostum orayı bulursa komisyon bile ayırırız size :))

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Fincanın icinde bol köpüklü kahve size gelsin onur hocam

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi kimseye düğün yatırmayacak senin grafik

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Onursal giderse dolarla mı gidecek acaba onsla mı :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum