Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:21:30
EUR 34.7339 05:21:30
USD 32.5072 05:21:30
ALTIN ONS $2392.1450 05:21:30

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Sağ olun abim tavsiyelerinize göre karar alıcam. Çok teşekkür ederim. Sayfanıza bakayım dolar grafiği açıklaması var mı

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, dün özellikle ara vermeyi o saate dek getirdim. Ve yazdım. Açıklanacak karara göre hamlenizi yapın dedim. Bak aklında olsun can kardeşim, beş dakika öncesinden sisteme gir. Yoksa bazen yoğunluktan almıyor. Gerekeni yaparsın. Artık önümüdeki maçlara bakacağız.9.60 önemli rakam. Benim çizdiğim formasyona göre ilk rakamdı, şimdi destek görevinde ve üzerinde olduğu sürece ikinci formasyon gereği 10.70 li rakamları kademe kademe hedef yapar. Bu teknik açıdan böyle. Hayal içinde olmayacağız. Kendimize en yakın desteği barikat yapar, üzerinde kaldığı sürece devam ederiz. Alta inerse satar düzeltmenin bittiği yerden geri alırız. İster 9.70 görsün, ister 10.70. Secgiler saygılar. @Lalem

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

tskr ederım, gorusmek uzere dostum dostum

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam yarı TL de bekliyorum bende. Dün alırım diyordum karar sonrası biran da fırlayınca bakakaldım :)

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Ellerinize sağlık, teşekkür ederiz üstad...

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam burdan gümüş alınır mı tl de kaldım biliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can dostum, kontrol elimizde. Altın onsu iyi takip etmek gerekiyor. Sabah ifade ettim. Gerçekleşirse ifade etmediğim daha güzel şeyler olabilir. Gerçekleşmezse, o zaman düzeltmeyi iki taraflı(gümüş dahil) takip ederiz. Sevgiler saygılar.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Bende düşüş bekliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

asrın hocanın grafığınde yukselen kama var genelde dusus le gerceklesır tepedeyse fıyat yınede şimdilik ızlemeyı tercıh edıyorum

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Düşüş mü geliyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Elıne sağlık can dostum, rsı aman ha derken macd goz kırpıyor, asrın hocada da yukselen kama var neyse elde mercek ızlemeye devam :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Allah cc razı olsun hakan abim
Hayırlı cumalar

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, altın onsu ilerleyen saatlerde öncü olarak kullanacağız. Onuda yeni yazdın, sayfamdan bakıver. Bir diğer konuda dolar konusu. Diyelim ki gümüş düzeltmeye gitti, alım fırsatı bekleyeceğiz. Dolar bu seviyede duracak mı. Gümüş tl olarak fiyatlaması kaç olacak. Biliyorum çok can sıkıcı bir durum ama komple takip gerektiriyor. Sevgiler saygılar.

heros için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bizim gümüşün rekoru sanki 2022 ye sarkacak gibi ama bakalım, eğer fed kasımda değilde aralığa atarsa, düzeltme kısa olabilir devamında gene sağlam yükselişler gelebilir ytd not:açıklama ile ilgili net konuşmak istemiyorum, çünkü piyasa ne tepki verir bilmem için daha önce böyle bir olay görmem lazım. örneği olmadığı için kesin konuşmamak lazım. Ama günlük çıkış tepe yapmayı bitirince muhtemelen belli bir süre düzeltme gelecektir. zalım zalım yükseldi 1 aydır korkup alamayanlara geri fırsat verebilir :) dolar izin verirse tabi ytd

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

duzeltmeden gitme ihtimali yok mu
piyasaya gore cok geride kaldi sizin dediginiz gibi
")

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık hocam, gram altın ve dolar başta olmak üzere emtiyaların hemen hepsinde yeni zirve rakamlarını gördük. Gümüşte göremedik. Sizinde dediğiniz gibi düzeltme gelebilir, gelmeli zaten sağlıklı yükselişin devamı için. Ben ilk önce şu anda ekrandaki seviyeyi çok önemsiyorum. Devamında sizin verdiğiniz seviyeyi. Genel trend bozulmasında bence sorun yok. Sevgiler saygılar.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Can7 ()

Güzel bir yorum faha önceki yorumlarınız gibi ben 2 kasım a kadar sabredeyim diyorum ama bir taraftan da düşüşü kötü oluyor gümüşün dediğiniz gibi risk bir bakalım risk olmadan da kazanç olmuyor ama kanaat etmekte çok önemli diye düşünüyorum gözlemleyerek gitmekte fayda var dost teşekkürler YTD

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GMS13 ()

Eline emeğine sağlık ustad

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bu olay fed varlık alımı azaltırız derse o zamanada bu seviyeye çıkarsa verecekleri karara göre üstüne yada altına gitmesine neden olabilir. Bende bu şekilde bekliyorum. 7,50 beklentim var üstünede çıkabilir dolardan dolayı fakat kasımın 3 üne doğru düzeltmede gelebilir özellikle günlük grafik düşüşü yaparsa dibe kadar o kötü olabilir. ytd şimdilik çıkışın tadını çıkarıyoruz bakalım...

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eline sağlık abim hayırlı geceler hayırlı cumalar

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Emegine saglik abi

0BeğenmedimŞikayet

samedgunduz ()

eline koluna sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum